
Sam Holland - Dwadzieścia(2024)Sam Holland - The Twenty | Sensacja |


„Jest przeszywająca jak sopel lodu i mroczna jak noc, a co najważniejsze, przerażająca jak diabli. Przekonaj się na własnej skórze”.
A.J. Finn, autor "Kobiety w oknie"
Doświadczony superglina Adam Bishop nigdy nie widział czegoś podobnego. Na dzikim wysypisku śmieci zostają odnalezione ciała pięciu ofiar. Nad każdym z nich widnieje rzymska liczba wymalowana sprejem. Ale morderca nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Rozpoczyna się odliczanie.
Kiedy doktor Romilly Cole dowiaduje się o tajemniczych morderstwach, odżywają w niej wspomnienia traumatycznych wydarzeń z przeszłości. Próbuje pomóc w śledztwie, ale czy powinna? Z Bishopem łączy ją wspólna przeszłość, a ich współpraca nigdy nie kończyła się dobrze.
Trwa wyścig z czasem…
Kluczowe znaczenie dla śledztwa ma sprawa sprzed ćwierć wieku, z którą Romilly jest bezpośrednio związana. Z każdym dniem przybywa ofiar, a morderca jest coraz bliżej swego celu.
Thriller Sam Holland chwyta za gardło i trzyma do ostatniej strony.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Książka ma pojawić się 24 stycznia 2024 (premiera w Polsce).
Aby śledzić aktualne doniesienia o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Powiadomienia o zmianach wysłane zostaną we wiadomości e-mail oraz będą opublikowane na stronie "Aktualności".
Premierę można polecić poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.
Aby dowiedzieć się ile trzeba zapłacić za książkę kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.
Książka jest do zamówienia tutaj. Aby zobaczyć więcej sklepów należy przejść do zakładki "Gdzie kupić?" znajdującej się z prawej strony.
W celu obejrzenia najnowszych materiałów należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.
Aby tego dokonać należy przyporządkować odpowiednią ocenę w skali 1-5, a następnie zapieczętować wybór kliknięciem. Głos mogą oddać tylko zarejestrowani użytkownicy serwisu.
Premiera książki Dwadzieścia nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.
Sam Holland to autor tej książki. Kliknij utaj albo w nazwisko autora, aby poznać inne książki przez niego stworzone.
Książka została wydana przez Muza. Aby zobaczyć listę książek wydanych przez tego wydawcę kliknij w jego nazwę lub kliknij utaj.
Aby to zrobić należy uzupełnić formularz "zgłoś poprawkę", do którego odnośnik umieszczony jest nad polem "Informacje". Poprawiać można nieprecyzyjne daty oraz opisy, a także wnosić o dodanie okładek, odnośników i zwiastunów.
24 stycznia 2024, środa
Komentarze