poniedziałek, 18 października

Oznaczenie treści
 

Saful - Krok w chmurach

(2021)
Hip-Hop

Obserwuj premierę
Ocena:


Saful - Krok w chmurach

Data premiery

piątek
24.09.2021
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Hip-Hop
Arysta:
Ranking:
455   2553

Tagi:
[dodaj]
Wytwórnia:
Odnośniki:
[dodaj]

"Krok W Chmurach" to pierwszy solowy album Safula, znanego dotychczas z warszawskiego kolektywu Dixon37. Za produkcję wszystkich utworów odpowiada duet producencki Sampler Orchestra. Wersja pre-orderowa, oprócz podstawowej tracklisty złożonej z 11 pozycji, zawiera dwa bonus tracki, 1 gram kolekcjonerskiego suszu CBD "Chmury" oraz okładkę, która odróżni limitowaną wersję od sklepowej. Wśród gości na płycie pojawił się m. in. ReTo oraz Jan-rapowanie, reprezentanci młodego pokolenia hip-hopu. Premiera płyty planowana jest na wrzesień tego roku.
"Jest to płyta oparta na skrajnościach i dwuznacznościach. Moje szczere, wewnętrzne spostrzeżenia, połączone z cynicznym podejściem do życiowych absurdów. Kroki w chmurach przeplatają się ze spacerem po twardym miejskim asfalcie. Nie chciałem mieć dużo gości na tym albumie, a jeśli już, to tylko takich, którzy będą tworzyli ze mną nieoczywiste połączenia. To wspaniałe, że udało nam się połączyć wspólnie potencjalnie odległe od siebie nurt. Łamanie schematów jest dla mnie bardzo ważne. Klimatycznie ten krążek to oderwanie od moich dotychczasowych działań muzycznych. Całą płytę wyprodukował duet Sampler Orchestra, co miało duży wpływ na całokształt albumu. Zaznaczam jednak, że nie zabraknie akcentów zakrawających o uliczny sznyt. Dla mnie to nie tylko krok w przód, ale przede wszystkim krok w chmurach. " - tak o swoim debiucie mówi Saful.

Lista utworów:
1. Jestem dilerem feat. Kazik
2. Smoła
3. LC 500 feat. ReTo
4. Cisza feat. Jan Rapowanie
5. Noc rozchyla uda
6. Woda Sodowa feat. Karolina Stanisławczyk
7. Ona chciała
8. Cyberreal
9. 5g
10. Kogel Mogel
11. Krok w chmurachTworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Saful - Krok w chmurach? Kiedy wychodzi Saful - Krok w chmurach?
Data wydania płyty zaplanowana została na 24.09.2021. Nowa płyta Saful z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz listę utworów (tracklista), newsy i nadchodzące single, promujące nowe dzieło artysty. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa płyta Saful - Krok w chmurach data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 24 września 2021, piątek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie