piątek, 7 października

Oznaczenie treści
 

Sabina Waszut - Ogrody na popiołach

(2022)
Powieść

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Sabina Waszut - Ogrody na popiołach

Data premiery

środa
07.09.2022
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Powieść
Ranking:
535   763

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Styczeń 1945. Rodzina Karola Plocha z trwogą, ale i z nadzieją oczekuje wkroczenia do Katowic wojskArmii Czerwonej. Nikt nie wie, jak wyzwolicielepotraktują wielokulturowe miasto, w którym splatasię historia dwóch narodów. Tutaj polsko-niemieckiemałżeństwa – takie jak Karola i Margot – są powszechne.
Miesiąc później, gdy wydaje się, że trudny wojennyczas już za nimi, do domu Plochów pukają mężczyźniz biało-czerwonymi opaskami na ramionach. Karolbez żadnego wyroku trafi a do Świętochłowic, gdzie naterenie dawnego niemieckiego obozu koncentracyjnegozgotowano ludziom piekło. Panem życia i śmierci jesttu znany z okrucieństwa komendant Salomon Morel.
"Ogrody na popiołach"to powieść o ludziach, którychskazano na niewyobrażalne cierpienia z powodunarodowości, wyznania, języka, a najczęściej bezżadnego powodu. To opowieść o tuszowanej latamitragedii, która dotknęła Ślązaków, wzbudzając poczucieogromnej niesprawiedliwości.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

W jakim terminie ma ukazać się książka Ogrody na popiołach?

Książka ma być wydana 7 września 2022 (premiera w Polsce). Należy kliknąć w odpowiednie flagi, żeby sprawdzić daty z innego regionu. Wyświetlanie domyślnego regionu można skonfigurować korzystając z opcji "Ustawienia serwisu" dostępnej pod zakładką "Moje konto".

W jaki sposób można obserwować najświeższe wiadomości o premierze książki?

Aby otrzymywać bieżące wieści o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Informacje o zmianach zostaną wysłane na podany adres e-mail oraz będą opublikowane na stronie "Aktualności".

Chcę napisać o książce znajomym. Jak tego dokonać?

Książkę można zasugerować znajomym poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te znajdują się na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Ile pieniędzy warta jest książka?

Cenę książki Ogrody na popiołach sprawdzisz na Ceneo lub Skąpiec.

W którym sklepie mogę dostać książkę Ogrody na popiołach?

Ogrody na popiołach można kupić tutaj. Więcej można znaleźć w zakładce "Gdzie kupić?" znajdującej się z prawej strony.

W którym miejscu mogę zobaczyć nowe raporty odnośnie książki?

Świeże newsy można poczytać w zakładce "Newsy" znajdującej się w kolumnie po prawej stronie.

W jaki sposób można przyporządkować notę dla tego produktu?

W tym celu trzeba założyć nowe konto w serwisie lub zalogować się na już istniejące. Następnie w polu "Oceń" trzeba wyznaczyć właściwą wartość i zapieczętować ją kliknięciem.

Jakim sposobem wyliczono ocenę książki?

Premiera książki Ogrody na popiołach nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Kto stworzył tę książkę?

Sabina Waszut to twórca tej książki. Kliknięcie w nazwisko pisarza spowoduje wyświetlenie innych wydawnictw książkowych przez niego napisanych. Z funkcji tej można skorzystać przechodząc do pola "Informacje".

Które wydawnictwo zamierza wydać tę książkę?

Książka ma być wydana przez Książnica. Żeby zobaczyć jakie inne książki zostały wydane przez tę firmę należy kliknąć w en odnośnik albo udać się do pola "Informacje" i kliknąć w nazwę wydawnictwa.

Na tej stronie prezentowane są mylne informacje. W jaki sposób można je skorygować?

Korektę można zgłosić korzystając z opcji "zgłoś poprawkę" umieszczonej nad polem "Informacje". Zgłaszać można między innymi nieaktualne daty, zmiany opisów, zwiastunów, okładek i plakatów.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Sabina Waszut - Ogrody na popiołach? Kiedy wychodzi Sabina Waszut - Ogrody na popiołach?
Data wydania książki zaplanowana została na 07.09.2022. Nowa książka Sabina Waszut z 2022 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2022 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Sabina Waszut - Ogrody na popiołach data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 7 września 2022, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie