niedziela, 1 października

Oznaczenie treści
 

Ryan A. Bush - Projektowanie umysłu. Odkryj psychologiczne algorytmy, dzięki którym przeprogramujesz swój mózg

(2023)
Poradniki

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Ryan A. Bush - Projektowanie umysłu. Odkryj psychologiczne algorytmy, dzięki którym przeprogramujesz swój mózg

Data premiery

środa
23.08.2023
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Poradniki
Ranking:
412   675

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Kultowy poradnik o psychitekturze, czyli sztuce przeprogramowania własnego umysłu. To po części filozoficzny manifest, a po części praktyczny przewodnik samorozwoju, oparty na naukach legendarnych myślicieli, takich jak Marek Aureliusz, Lao Tzu, Friedrich Nietzsche i Abraham Maslow. Pomysły i techniki, które przedstawia, składają się w spójną teorię, która pomoże każdemu wznieść się na wyżyny samodoskonalenia i prowadzić wspaniałe życie.Ten wizjonerski przewodnik przekonuje, że umysł można porównać do oprogramowania, składającego się z wielu splecionych ze sobą algorytmów, które pierwotnie zostały zaprogramowane przez dobór naturalny. Istnieje sposób na przeformułowanie uprzedzeń poznawczych, zmianę zakorzenionych nawyków i przekształcenie reakcji emocjonalnych. Proces psychitektury umożliwia odłączenie się od własnego umysłu, zidentyfikowanie jego podstawowych wzorców i stanie się architektem własnego oświecenia.Futurystyczny i jednocześnie czerpiący z klasyki przewodnik mistrzowsko łączy mindfulness z transhumanizmem, psychologię ewolucyjną ze stoicyzmem i neuronaukę z buddyzmem. Ujmuje idee starożytnych mędrców w ramy kodu otwartego źródła dla umysłu, przedstawiając nową, racjonalną wizję duchowego oświecenia skupionego wokół stopniowej optymalizacji własnego umysłu.Ta książka nauczy czytelnika kultywowania głębokiego wglądu w siebie. Pokaże, jak bez wysiłku zmieniać swoje automatyczne zachowania i manipulować własnymi pragnieniami, aby zawsze dostawać to, czego się chce. To wyjątkowa instrukcja obsługi dla własnego umysłu.Książka zawiera:
  • informacje na temat teorii i praktyki architektury psychicznej;

  • sposoby i ćwiczenia na zmianę tendencyjności poznawczej;

  • metody motywacyjnego usuwania uprzedzeń, techniki introspekcji;

  • gotowe algorytmy behawioralne i metody/algorytmy samokontroli (kontroli emocji, oczekiwań, metody na zerwanie z uwewnętrznionymi stereotypami i wzorcami zachowań).Powyższy opis pochodzi od wydawcy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Jaka jest data wydania książki Projektowanie umysłu. Odkryj psychologiczne algorytmy, dzięki którym przeprogramujesz swój mózg?

Książka będzie udostępniona 23 sierpnia 2023 (data wydania w Polsce). W celu wyświetlenia daty z innego regionu należy wybrać odpowiednią flagę. Wyświetlanie domyślnego regionu można skonfigurować w "Ustawieniach serwisu".

W jaki sposób można obserwować najświeższe komunikaty o premierze książki?

Aby dostawać bieżące informacje o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Powiadomienia o zmianach zostaną wysłane na e-mail oraz pojawią się na stronie "Aktualności".

Chcę wspomnieć o książce innym osobom. W jaki sposób mogę to uczynić?

Premierę można polecić znajomym poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

W jakiej cenie można dostać książkę?

Żeby zobaczyć ile kosztuje książka kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

Chcę kupić książkę Projektowanie umysłu. Odkryj psychologiczne algorytmy, dzięki którym przeprogramujesz swój mózg. W którym miejscu można znaleźć ten tytuł?

Projektowanie umysłu. Odkryj psychologiczne algorytmy, dzięki którym przeprogramujesz swój mózg można zakupić tutaj. Aby zobaczyć więcej sklepów należy przejść do zakładki "Gdzie kupić?" znajdującej się z prawej strony.

W którym miejscu mogę obejrzeć najnowsze informacje dotyczące książki Projektowanie umysłu. Odkryj psychologiczne algorytmy, dzięki którym przeprogramujesz swój mózg?

Bieżące komunikaty można przeglądnąć w zakładce "Newsy" znajdującej się w kolumnie po prawej stronie.

Jak można wystawić ocenę dla tej książki?

Aby to zrobić trzeba nadać należytą ocenę w pięciopunktowej skali, a następnie zapieczętować wybór kliknięciem. Tylko zarejestrowani użytkownicy serwisu mogą oddać swój głos.

Jak kalkulowana jest ocena?

Premiera książki Projektowanie umysłu. Odkryj psychologiczne algorytmy, dzięki którym przeprogramujesz swój mózg nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który literat pisze tę książkę?

Ryan A. Bush jest twórcą książki Projektowanie umysłu. Odkryj psychologiczne algorytmy, dzięki którym przeprogramujesz swój mózg. Aby zobaczyć listę książek napisanych przez tego autora kliknij w jego nazwisko w polu "Informacje" lub kliknij utaj.

Które wydawnictwo planuje wydać tę książkę?

Wydawcą książki jest firma Kobiece. Żeby sprawdzić listę książek tego wydawcy należy przenieść się do zakładki "Informacje" i kliknąć w jego nazwę lub kliknąć utaj.

Zaobserwowałem na waszej stronie niewłaściwe informacje. W jaki sposób mogę to zgłosić?

W tym celu należy uzupełnić formularz "zgłoś poprawkę" dostępny nad polem "Informacje". Zgłaszać można błędne daty premiery, opisy, okładki lub plakaty oraz zwiastuny.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Ryan A. Bush - Projektowanie umysłu. Odkryj psychologiczne algorytmy, dzięki którym przeprogramujesz swój mózg? Kiedy wychodzi Ryan A. Bush - Projektowanie umysłu. Odkryj psychologiczne algorytmy, dzięki którym przeprogramujesz swój mózg?
Data wydania książki zaplanowana została na 23.08.2023. Nowa książka Ryan A. Bush z 2023 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2023 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Ryan A. Bush - Projektowanie umysłu. Odkryj psychologiczne algorytmy, dzięki którym przeprogramujesz swój mózg data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 23 sierpnia 2023, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie