
Rozumiemy się bez słów(2014)La famille Bélier | DVD |


Państwo Belier to urocza rodzina. Dobrzy sąsiedzi, kochający rodzice. Może czasem zbyt impulsywni, nadmiernie namiętni. I jeszcze jedno: są niesłyszący. Tylko ich córka, nastoletnia Paula urodziła się bez tej niepełnosprawności. Stała się więc ich naturalnym łącznikiem ze światem dźwięków, niezastąpionym przewodnikiem i pomocnikiem w codziennym życiu. Osiągnęła jednak już wiek, gdy dzieci zaczynają wyfruwać z gniazd, szukać swojego miejsca, miłości. Idąc za głosem serca, Paula zapisuje się do szkolnego chóru, w którym śpiewa już "ten" chłopak. Nauczyciel muzyki odkrywa w niej wielki talent wokalny i proponuje szkołę muzyczną w Paryżu. Jak powiedzieć o tym rodzicom? Jak opisać im radość, którą daje muzyka? Jak zostawić zwariowane życie rodzinne i ruszyć w nieznane?

Film ukaże się 22 października 2015 (data premiery w Polsce).
Aby dostawać najnowsze informacje o filmie skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Powiadomienia o zmianach zostaną wysłane na e-mail oraz pojawią się na stronie "Aktualności".
Film można polecić znajomym poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.
W celu sprawdzenia ceny filmu na DVD Rozumiemy się bez słów (La famille Bélier) kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.
Film Rozumiemy się bez słów (La famille Bélier) można kupić tutaj. Lista sklepów sprzedających ten produkt umieszczona jest na liście "Gdzie kupić?".
Film aktualnie nie ma żadnych zwiastunów lub obrazków.
W celu przeczytania nowych informacji należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.
W tym celu należy założyć konto w serwisie lub zalogować się na już istniejące. Następnie w polu "Oceń" należy wyznaczyć właściwą wartość w pięciopunktowej skali i zaakceptować ją kliknięciem.
Premiera filmu na DVD Rozumiemy się bez słów (La famille Bélier) dostała u nas ocenę 5.0 na 5 możliwych na bazie 1 głosu naszego użytkownika. Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy głównie od stażu użytkownika. Ocenę można wystawić jeszcze przed rynkowym debiutem danego tytułu i wyrazić w ten sposób swoje oczekiwania. W razie potrzeby można później zmodyfikować wystawioną już notę wybierając inną wartość w polu "Ocena" i zatwierdzając ją kliknięciem.
Eric Lartigau to reżyser filmu na DVD. Żeby zobaczyć jakie inne filmy zostały nakręcone przez tego reżysera należy kliknąć utaj lub przejść do pola "Informacje" i kliknąć w nazwisko twórcy.
Victoria Bedos to twórca scenariusza scenarzysta filmu na DVD. Lista filmów, do których scenariusz napisał ten twórca znajduje się utaj.
Film nazywany jest również następująco: Rodzina Belier.
Żeby zgłosić błąd należy uzupełnić formularz znajdujący się tutaj. Funkcja ta pozwala na zgłoszenie uaktualnienia informacji takich jak data wydania czy modyfikacja opisu, a także umożliwia dodanie nowych zwiastunów, trailerów, okładek lub plakatów.
22 października 2015, czwartek
Komentarze