wtorek, 31 stycznia

Oznaczenie treści
 

Ronja von Wurmb-Seibel - Co negatywne wiadomości robią z naszym myśleniem i jak możemy się od tego uwolnić

(2023)

Ronja von Wurmb-Seibel - Wie Wir Die Welt Sehen. Was Negative Nachrichten Mit Unserem Denken Machen Und Wie Wir Uns Davon Befreien

Poradniki

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Ronja von Wurmb-Seibel - Co negatywne wiadomości robią z naszym myśleniem i jak możemy się od tego uwolnić / Ronja von Wurmb-Seibel - Wie Wir Die Welt Sehen. Was Negative Nachrichten Mit Unserem Denken Machen Und Wie Wir Uns Davon Befreien

Data premiery

środa
18.01.2023
13 dni temu
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Poradniki
Ranking:
165   255

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Antidotum na wypalenie negatywnymi wiadomościami
Wiadomości są z nami wszędzie. Ich zdecydowana większość ma negatywny i bardzo negatywny wydźwięk. Otrzymujemy je nieustannie, ze wszystkich stron, z najróżniejszych źródeł i urządzeń. Ich odbiór w takim natężeniu uzależnia. Ciągle sprawdzamy co nowego i nie potrafimy wyobrazić sobie odcięcia od informacji.
Wiadomości oddziałują na nasze życie bardziej niż możemy przypuszczać. Kształtują nasz obraz świata. Wpływają na to, na kogo głosujemy, na co wydajemy pieniądze, jak wychowujemy nasze dzieci. Decydują o tym, jak się czujemy, kiedy budzimy się rano, i o czym myślimy, kładąc się wieczorem spać. Wiadomości mogą być przyczyną zabójczego stresu, wywoływać apatię, poczucie bezsilności, a nawet paraliż. To, co w teorii miało nas chronić, informować, ostrzegać i edukować, demoluje nam psychikę.
Strach jest zaraźliwy. Spokój również
Jak bronić się przed czarną falą złych wieści, która potrafi zatopić niejedną zdrową psychikę?
Jak odbierać wiadomości, by nie deformowały naszego postrzegania rzeczywistości?
Jak skutecznie przeciwstawiać się negatywnemu odbiorowi świata?
Jak pozbyć się balastu i zacząć żyć w sposób bardziej wolny, bezpieczny, zdrowy i samodzielny?
Ta książka nigdy nie była tak potrzebna
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Jaka jest data wydania książki Co negatywne wiadomości robią z naszym myśleniem i jak możemy się od tego uwolnić?

Książka ma pojawić się 18 stycznia 2023 (premiera w Polsce). Daty z innych regionów można wyświetlić klikając w odpowiednie flagi. Domyślnie wyświetlany region może zostać zmieniony w ustawieniach konta.

Chcę otrzymywać na bieżąco najświeższe wieści dotyczące książki. Jak tego dokonać?

W tym celu należy skorzystać z opcji "Obserwuj premierę", która dostępna jest na pasku z opcjami. Na stronie "Aktualności" zostaną opublikowane zmiany, które zaszły w obserwowanych premierach, a powiadomienie zostanie wysłane we wiadomości e-mail.

Czy jest możliwość polecenia książki innym osobom?

O książce można powiedzieć znajomym poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te znajdują się na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Jak duży wydatek stanowi książka?

Aby zobaczyć jaka jest cena książki kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.

Chcę zamówić książkę Co negatywne wiadomości robią z naszym myśleniem i jak możemy się od tego uwolnić. W którym sklepie mogę dostać ten tytuł?

Książka jest do zakupu tutaj. Sklepy sprzedające ten produkt znajdują się po prawej stronie.

Gdzie mogę sprawdzić bieżące doniesienia odnośnie książki Co negatywne wiadomości robią z naszym myśleniem i jak możemy się od tego uwolnić?

W celu przeczytania świeżych informacji należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.

Chcę postawić ocenę. Gdzie mogę to zrobić?

W tym celu trzeba założyć konto w serwisie lub zalogować się na już istniejące. Następnie w polu "Oceń" trzeba wskazać odpowiednią wartość w skali 1-5 i przypieczętować ją kliknięciem.

Jaką metodą kalkulowana jest ocena książki?

Premiera książki Co negatywne wiadomości robią z naszym myśleniem i jak możemy się od tego uwolnić nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który literat tworzy tę książkę?

Ronja von Wurmb-Seibel to osoba odpowiedzialna za stworzenie książki. Żeby zobaczyć jakie inne książki zostały napisane przez tego autora należy kliknąć utaj albo przejść do pola "Informacje" i kliknąć w nazwisko pisarza.

Jakie wydawnictwo czuwa nad wydaniem tej książki?

Wydawnictwo Muza czuwa nad wydaniem książki. Aby sprawdzić inne książki wydane przez tę firmę kliknij w jej nazwę lub kliknij utaj.

Na tej stronie podane są nieprecyzyjne informacje. Gdzie mogę to zgłosić?

W tym celu należy wypełnić formularz "zgłoś poprawkę" znajdujący się nad polem "Informacje". Funkcja ta pozwala na zgłoszenie uaktualnienia informacji takich jak data wydania czy modyfikacja opisu, a także umożliwia dodanie nowych zwiastunów, trailerów, okładek lub plakatów.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Ronja von Wurmb-Seibel - Co negatywne wiadomości robią z naszym myśleniem i jak możemy się od tego uwolnić? Kiedy wychodzi Ronja von Wurmb-Seibel - Wie Wir Die Welt Sehen. Was Negative Nachrichten Mit Unserem Denken Machen Und Wie Wir Uns Davon Befreien?
Data wydania książki zaplanowana została na 18.01.2023. Nowa książka Ronja von Wurmb-Seibel z 2023 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2023 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Ronja von Wurmb-Seibel - Co negatywne wiadomości robią z naszym myśleniem i jak możemy się od tego uwolnić data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 18 stycznia 2023, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie