piątek, 23 lutego

Oznaczenie treści
 

Robyn Harding - Jej piękna twarz

(2019)
Sensacja

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Robyn Harding - Jej piękna twarz

Data premiery

czwartek
08.08.2019
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Sensacja i Kryminał
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Dwie przyjaciółki. Jedna z nich nie jest osobą, za którą się podaje. Obie mają mroczne tajemnice.

Dla Frances Metcalfe każdy dzień to walka o przetrwanie. Frances nie pracuje zawodowo, a cały swój czas poświęca synowi, który od przedszkola sprawia problemy wychowawcze. Kiedy został przyjęty do prestiżowej prywatnej szkoły, kobieta miała nadzieję, że teraz będzie mogła żyć normalnie. Usilnie stara się dopasować i odnaleźć w gronie rodziców, pomimo swoich kompleksów związanych z nadwagą, samotnością i brakiem wiary w siebie. Wkrótce jednak niemiły incydent z udziałem jej syna stawia ich oboje poza nawiasem szkolnej społeczności. Frances czuje się samotna jak jeszcze nigdy w życiu. To się zmienia, kiedy poznaje Kate Randolph. Kate jest dokładnym przeciwieństwem Frances - piękna, bogata, silna i pewna siebie - ale z jakiegoś powodu chce przyjaźnić się tylko z nią. Łączy je lekceważenie dla snobek ze szkoły i gorąca miłość do swoich synów. Wkrótce jednak wyjdzie na jaw pewna mroczna tajemnica, która zachwieje tą wartościową znajomością.
Bo jedna z tych dwóch kobiet nie jest osobą, za którą się podaje. Nosiła kiedyś inne nazwisko. Nazwisko związane z głośnym morderstwem.

Robyn Harding, autorka "Złego towarzystwa", snuje na kartach swojej nowej powieści gęstą sieć kłamstw, mistyfikacji i zdrady, aby postawić przed czytelnikiem pytanie: czy człowiek jest w stanie się zmienić? A nawet jeśli tak, to czy można mu wybaczyć winy z przeszłości?

"To może być thriller tego lata. "
"Toronto Star"

"Harding mistrzowsko buduje delikatne poczucie zagrożenia. Przeraża i robi wrażenie. "
"Kirkus"

"Harding odkrywa tajemnice powoli, niczym Liane Moriarty w "Wielkich kłamstewkach". Podobieństw między tymi dwiema książkami jest zresztą więcej. "
"Booklist"

"Domowy thriller, doskonały dla fanów B. A. Paris, Meg Mirandy i Liane Moriarty. Czyta się z przyjemnością. Napięcie serwowane jest w takich dawkach, że nie sposób się oderwać. A to, czego się powoli dowiadujemy, szokuje coraz bardziej. "
"BookReporter"
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.



Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Na kiedy przygotowano premierę książki Jej piękna twarz?

Książka Jej piękna twarz ma pojawić się 8 sierpnia 2019 (premiera w Polsce). Kliknięcie we flagę spowoduje wyświetlenie daty z innego regionu. Wyświetlanie domyślnego regionu można skonfigurować korzystając z opcji "Ustawienia serwisu" dostępnej pod zakładką "Moje konto".

Chcę dostawać na bieżąco aktualne wiadomości dotyczące książki. W jaki sposób tego dokonać?

W tym celu należy skorzystać z opcji "Obserwuj premierę", która dostępna jest na pasku z opcjami. Powiadomienia o zmianach zostaną wysłane na e-mail oraz pojawią się na stronie "Aktualności".

Chcę zarekomendować książkę znajomym. Jak mogę to zrobić?

Książkę można zasugerować znajomym poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te umieszczone są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

W jakiej cenie można kupić książkę?

W celu sprawdzenia ile należy zapłacić za książkę kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

Chcę kupić książkę Jej piękna twarz. W którym miejscu mogę nabyć ten tytuł?

Książkę można kupić tutaj. Wszystkie sklepy można znaleźć na liście "Gdzie kupić?" usytuowanej po prawej stronie.

Na jakiej stronie mogę znaleźć bieżące doniesienia odnośnie książki?

Najnowsze doniesienia można obejrzeć w zakładce "Newsy" znajdującej się w kolumnie po prawej stronie.

Chcę wystawić ocenę. Gdzie mogę to zrobić?

Żeby to zrobić należy nadać odpowiednią ocenę w skali 1-5, a następnie zaakceptować wybór kliknięciem. Głos mogą oddać tylko zarejestrowani użytkownicy serwisu.

W jaki sposób przeliczona została ocena?

Premiera książki Jej piękna twarz nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który literat stworzył tę książkę?

Twórcą książki jest Robyn Harding. Listę książek napisanych przez tego autora można znaleźć utaj.

Który wydawca planuje wydanie tej książki?

Wydawnictwo Prószyński Media zaangażowane jest w wydanie książki. Żeby poznać inne książki od tego wydawcy należy kliknąć utaj lub w jego nazwę w polu "Informacje".

Na waszej stronie wypisane są przeinaczone dane. W jaki sposób można je skorygować?

Problem ten można zgłosić korzystając z opcji "zgłoś poprawkę" znajdującej się nad polem "Informacje". Poprawić można nieprawidłowe daty, opisy, okładki oraz dodać nowe trailery.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Robyn Harding - Jej piękna twarz? Kiedy wychodzi Robyn Harding - Jej piękna twarz?
Data wydania książki zaplanowana została na 08.08.2019. Nowa książka Robyn Harding z 2019 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2019 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Robyn Harding - Jej piękna twarz data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 8 sierpnia 2019, czwartek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie