piątek, 3 grudnia

Oznaczenie treści
 

Robert Spalding - Niewidzialna wojna

(2019)
Faktu

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Robert Spalding - Niewidzialna wojna

Data premiery

środa
11.12.2019
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Literatura Faktu
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Emerytowany generał Air Force Robert Spalding, ujawnia w swojej książce motywy i skryte działania Chin skierowane przeciwko Zachodowi. To kronika porażki przywódców wolnego świata w walce o zapewnienie skutecznej ochrony zachodniego społeczeństwa i jego instytucji przed chińską infiltracją przez ostatnią dekadę. Media często sugerują, że to Rosja stanowi największą groźbę dla bezpieczeństwa narodowego Ameryki ale realne zagrożenie czai się gdzie indziej.
W ostatniej dekadzie Chiny z sukcesem prowadziły skrytą wojnę z amerykańską gospodarką na wielu frontach. Celem było wojsko, dyplomacja, technika, edukacja i infrastruktura. Autor przytacza i analizuje szokujące przykłady najbardziej olśniewających sukcesówtaktyki Chin skierowanej na przejmowanie kontroli i wpływów bez uciekania się do agresji wojskowej. Nie płacąc ani grosza za rozwój i wdrożenie nowych technologii, Komunistyczna Partia Chin po cichu przejmuje kontrolę nad biznesem światowego transportu i komunikacji. Infiltruje korporacje i laboratoria naukowe, wykorzystując pieniądze z zachodnich inwestycji do kradzieży technologii i obniżenia kosztów działalności własnych fabryk i firm.
Zachodni politycy, wojskowi, korporacje i finansiści, działając po staremu, zakładając, że wojnę toczy się tylko za pomocą bomb i tradycyjnej amunicji nie rozpoznali w porę subtelnej gry, którą prowadzą Chiny. Ta strategia polega na autoryzowaniu i sponsorowaniu stałego nacisku na kradzież, przymus, sabotaż gospodarczy i monopolizację infrastruktury na poziomie globalnym. Jej celem jest zwiększenie strefy wpływów Chin we wszystkich obszarach. Dziś kontrolując ekonomię, finanse, informacje o danych, produkcję, infrastrukturę i komunikację wygrywa się wojnę bez jednego strzału. Jeśli Chiny osiągną wszystkie swoje cele to rezultatem końcowym będzie to, że wolny świat zostanie pozbawiony wartości, które go ukształtowały przez wieki.
Troską Spaldinga nie jest jedynie to, że Ameryka mogła stracić swoją pozycję na scenie światowej. Istotniejsze jest to, że Chińska Partia Komunistyczna z jej fundamentalnym wstrętem do legalnej ochrony prawnej konsekwentnie kreuje świat, w którym te prawa nie obowiązują.
Jeśli natychmiast i zdecydowanie nie zareagujemy by chronić naszą gospodarkę, nasze bezpieczeństwo, nasze instytucje i naszą wolność, to obce totalitarne państwo będzie wkrótce monitorować nasze życie i nasze myśli.
Spalding stawia tezę, że mimo wszystkich wyrządzonych dotychczas szkód, dla USA i reszty wolnego świata nie jest jeszcze za późno. Zdaniem autora wszystkie demokratyczne kraje stoją obecnie przed największym, mającym najpoważniejsze implikacje dla świata wyzwaniem od czasów drugiej wojny światowej.
Ta książka nie ma na celu jedynie podniesienie alarmu. Jest wezwaniem do broni, szczegółową instrukcją, w jaki sposób Stany Zjednoczone i reszta wolnego świata mogą walczyć ˗ i zwyciężyć w tej niewidzialnej wojnie.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy ukaże się książka Niewidzialna wojna?

Książka ma być wydana 11 grudnia 2019 (data wydania w Polsce). Żeby zobaczyć inne daty należy wybrać odpowiednią flagę. Domyślny region można zmienić w w ustawieniach konta.

W jaki sposób można obserwować najnowsze komunikaty o premierze?

Aby dostawać informacje o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Powiadomienia o zmianach zostaną wysłane na e-mail oraz pojawią się na stronie "Aktualności".

Chcę donieść o książce znajomym. Jak mogę to zrobić?

O książce można wspomnieć znajomym poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te umieszczone są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Ile pieniędzy trzeba zapłacić za książkę?

Aby dowiedzieć się ile kosztuje książka Niewidzialna wojna kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.

Chcę kupić książkę Niewidzialna wojna. W którym miejscu jest dostępny do zakupu ten produkt?

Książka Niewidzialna wojna jest do dostania tutaj. Lista wszystkich sklepów oferujących ten produkt znajduje się po prawej stronie.

W którym miejscu poczytam świeże materiały dotyczące książki?

W celu przeglądnięcia najświeższych doniesień należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.

Gdzie mogę zaproponować ocenę dla tego produktu?

Żeby tego dokonać należy przyporządkować odpowiednią ocenę w skali od 1 do 5, a następnie zaznaczyć wybór kliknięciem. Tylko zarejestrowani użytkownicy serwisu mogą oddać swój głos.

Na jakiej podstawie obliczana jest nota książki?

Premiera książki Niewidzialna wojna nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Kto jest odpowiedzialny za tę książkę?

Robert Spalding to osoba odpowiedzialna za stworzenie książki. Żeby poznać inne utwory od tego autora należy kliknąć utaj albo kliknąć w jego nazwisko w zakładce "Informacje".

Jakie wydawnictwo dogląda wydania tej książki?

Wydawnictwo Jeden Świat sprawuje pieczę nad wydaniem książki. Kliknięcie w nazwę wydawnictwa wyświetli listę innych książek przez nie wydanych. Z funkcji tej można skorzystać w polu "Informacje".

Odnalazłem na stronie niepoprawne informacje. W jaki sposób mogę zgłosić poprawkę?

Korektę można zgłosić klikając tutaj. Zgłaszać można błędne daty premiery, opisy, okładki lub plakaty oraz zwiastuny.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Robert Spalding - Niewidzialna wojna? Kiedy wychodzi Robert Spalding - Niewidzialna wojna?
Data wydania książki zaplanowana została na 11.12.2019. Nowa książka Robert Spalding z 2019 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2019 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Robert Spalding - Niewidzialna wojna data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 11 grudnia 2019, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie