poniedziałek, 5 grudnia

Oznaczenie treści
 

Robert M. Hazen - Symfonia C. Węgiel i ewolucja prawie wszystkiego

(2022)
Nauka

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Robert M. Hazen - Symfonia C. Węgiel i ewolucja prawie wszystkiego

Data premiery

środa
09.11.2022
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Nauka
Ranking:
1207   2344

Tagi:
[dodaj]
Odnośniki:
[dodaj]

Naszym drugim imieniem jest węgiel. Dosłownie, bo wszystkie istoty żyjące w jednej piątej składają się z tego pierwiastka. Więcej jest w nas tylko tlenu. Bierzemy udział w wielkiej symfonii, której tonację wyznacza C jak carboneum, pierwiastek wyjątkowo łatwo wchodzący w owocne związki z innymi rezydentami tablicy Mendelejewa. Nie siedzimy na widowni. Występujemy na scenie obejmującej cały Wszechświat. Jesteśmy uwikłani w niekończące się, splecione ze sobą cykle węglowe.
C daje energię. C daje życie. Ale też – jeśli będziemy się z nim obchodzić lekkomyślnie – C może je odebrać.
Robert Miller Hazen opowiada o węglu z perspektywy znawcy, szefa wyjątkowego przedsięwzięcia o nazwie Deep Carbon Observatory, ale formę opowieści podporządkowuje prawom muzyki, bo, będąc profesjonalnym trębaczem, grywał w najlepszych salach koncertowych świata. Ziemia, Powietrze, Ogień i Woda – symfonia Hazena jednoczy wszystkie żywioły.
Od Wielkiego Wybuchu do węgla, węglowodanów i ultrawytrzymałych nanowłókien ‒ Robert M. Hazen przygotował pouczający i frapujący zarazem przewodnik po niezwykłej odysei węgla, pierwiastka życia. Dobrej zabawy!
Andrew Knoll, autor Ziemi. Czterech miliardów lat historii w ośmiu rozdziałach
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy pojawi się książka Symfonia C. Węgiel i ewolucja prawie wszystkiego?

Książka będzie debiutowała 9 listopada 2022 (premiera w Polsce). Aby sprawdzić inne daty należy kliknąć w odpowiednią flagę. Wyświetlanie domyślnego regionu można skonfigurować korzystając z opcji "Ustawienia serwisu" dostępnej pod zakładką "Moje konto".

Chcę otrzymywać świeże komunikaty o zmianach dotyczących książki. Jak tego dokonać?

Aby otrzymywać aktualne wieści o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Powiadomienia o zmianach zostaną wysłane na e-mail oraz pojawią się na stronie "Aktualności".

Chcę napisać o książce znajomym. Jak mogę to zrobić?

Premierę można zarekomendować innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te znajdują się na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Jaką kwotę należy zapłacić za książkę?

Aby dowiedzieć się ile należy odłożyć na książkę kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.

Chcę kupić książkę Symfonia C. Węgiel i ewolucja prawie wszystkiego. W którym miejscu mogę znaleźć ten produkt?

Książka Symfonia C. Węgiel i ewolucja prawie wszystkiego jest do zakupu tutaj. Wszystkie sklepy sprzedające ten produkt znajdują się w polu "Gdzie kupić?".

Gdzie mogę obejrzeć bieżące raporty odnośnie książki?

W celu przeczytania najświeższych raportów należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.

Jak mogę przyporządkować notę dla tego produktu?

Żeby ocenić książkę należy wskazać odpowiednią wartość w pięciopunktowej skali, a następnie zaakceptować wybór kliknięciem. Głos mogą oddać tylko zarejestrowani użytkownicy serwisu.

W jaki sposób zliczona została ocena?

Premiera książki Symfonia C. Węgiel i ewolucja prawie wszystkiego nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który literat odpowiedzialny jest za tę książkę?

Twórcą jest Robert M. Hazen. Listę książek napisanych przez tego autora można znaleźć utaj.

Kto sprawuje pieczę nad wydaniem tej książki?

Wydawnictwo Copernicus Center Press odpowiada za wydanie książki. Żeby zobaczyć jakie inne książki zostały wydane przez tę firmę należy kliknąć w en odnośnik albo udać się do pola "Informacje" i kliknąć w nazwę wydawnictwa.

Na stronie zaprezentowane są omyłkowe informacje. Gdzie mogę zgłosić poprawkę?

Poprawkę można zgłosić korzystając z opcji "zgłoś poprawkę" znajdującej się nad polem "Informacje". W ramach tej funkcji można zgłosić między innymi aktualizację daty, dodać lub zmienić opis, zamieścić zwiastun oraz trailer, czy też przesłać nową okładkę lub plakat.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Robert M. Hazen - Symfonia C. Węgiel i ewolucja prawie wszystkiego? Kiedy wychodzi Robert M. Hazen - Symfonia C. Węgiel i ewolucja prawie wszystkiego?
Data wydania książki zaplanowana została na 09.11.2022. Nowa książka Robert M. Hazen z 2022 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2022 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Robert M. Hazen - Symfonia C. Węgiel i ewolucja prawie wszystkiego data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 9 listopada 2022, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie