sobota, 25 czerwca

Oznaczenie treści
 

Robert J. Szmidt - Uderzenie wyprzedzające. Pola dawno zapomnianych bitew: Bukowski. Tom 2

(2022)
Fantastyka

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Robert J. Szmidt - Uderzenie wyprzedzające. Pola dawno zapomnianych bitew: Bukowski. Tom 2

Data premiery

wtorek
14.06.2022
11 dni temu
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Fantastyka
Ranking:
266   393

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Robert Bukowski, legendarny kosmiczny pionier, z trudem odnajduje się w nowej rzeczywistości. Odległa o prawie dwieście lat przyszłość jest bowiem równie mroczna, a może nawet mroczniejsza od czasów, z których wyruszył. Korporacje, potężniejsze niż kiedykolwiek, przygotowują się do zadania wolnej ludzkości ostatecznego ciosu. Ich orężem w tym starciu ma być najokrutniejsza z wynalezionych kiedykolwiek broni. Wystarczy kilka godzin, by każdy człowiek poddany jej działaniu stawał się ślepym wykonawcą rozkazów, który nie cofnie się przed największą niegodziwością.
Robert, wbrew swojej woli, zostaje brutalnie wrzucony w sam środek walki o przetrwanie cywilizacji. Kim jest tajemniczy Wergiliusz? Kim są ludzie, twierdzący, że mogą odwrócić bieg zdarzeń? Czy wspomnienia Bukowskiego są prawdziwe, czy pamięta tylko to, co zaimplementowano mu podczas eksperymentów w Instytucie? Czy uda się zapobiec totalnemu zniewoleniu żyjącej wśród gwiazd ludzkości?
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy wydana zostanie książka Uderzenie wyprzedzające. Pola dawno zapomnianych bitew: Bukowski. Tom 2?

Książka Uderzenie wyprzedzające. Pola dawno zapomnianych bitew: Bukowski. Tom 2 udostępniona będzie 14 czerwca 2022 (data wydania w Polsce). Daty z innych regionów można wyświetlić klikając w odpowiednie flagi. Wyświetlanie domyślnego regionu można skonfigurować w "Ustawieniach serwisu".

Chcę otrzymywać nowe informacje o zmianach dotyczących książki. W jaki sposób tego dokonać?

Aby dostawać najświeższe raporty o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Na stronie "Aktualności" zostaną opublikowane zmiany, które zaszły w obserwowanych premierach, a powiadomienie zostanie wysłane we wiadomości e-mail.

Chcę polecić książkę znajomym. W jaki sposób mogę to uczynić?

Premierę można polecić znajomym poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te znajdują się na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Ile pieniędzy należy wydać na książkę?

W celu sprawdzenia ile trzeba wydać na książkę kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.

Chcę nabyć książkę Uderzenie wyprzedzające. Pola dawno zapomnianych bitew: Bukowski. Tom 2. W którym sklepie jest dostępny do zamówienia ten tytuł?

Książka jest do dostania tutaj. Wszystkie sklepy dostępne są w zakładce "Gdzie kupić?" znajdującej się po prawej stronie.

W którym miejscu mogę przeglądać nowe materiały dotyczące książki Uderzenie wyprzedzające. Pola dawno zapomnianych bitew: Bukowski. Tom 2?

W celu zobaczenia bieżących informacji należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.

W jaki sposób można zaproponować notę dla tej książki?

W tym celu trzeba założyć konto w serwisie lub zalogować się na już istniejące. Następnie w polu "Oceń" trzeba nadać właściwą wartość i zatwierdzić ją kliknięciem.

Jaką metodą wyliczono notę książki?

Premiera książki Uderzenie wyprzedzające. Pola dawno zapomnianych bitew: Bukowski. Tom 2 nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Kto jest odpowiedzialny za tę książkę?

Autorem jest Robert J. Szmidt. Żeby zobaczyć jakie inne książki zostały napisane przez tego autora należy kliknąć utaj albo przejść do pola "Informacje" i kliknąć w nazwisko pisarza.

Który wydawca planuje wydać tę książkę?

Książka zostanie wydana przez firmę Rebis. Kliknij utaj albo w nazwę firmy, żeby wyświetlić inne książki przez nią wydane.

Dostrzegłem na waszej stronie omyłkowe informacje. W jaki sposób można je skorygować?

Korektę można zgłosić klikając tutaj. W ramach tej funkcji można zgłosić między innymi aktualizację daty, dodać lub zmienić opis, zamieścić zwiastun oraz trailer, czy też przesłać nową okładkę lub plakat.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Robert J. Szmidt - Uderzenie wyprzedzające. Pola dawno zapomnianych bitew: Bukowski. Tom 2? Kiedy wychodzi Robert J. Szmidt - Uderzenie wyprzedzające. Pola dawno zapomnianych bitew: Bukowski. Tom 2?
Data wydania książki zaplanowana została na 14.06.2022. Nowa książka Robert J. Szmidt z 2022 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2022 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Robert J. Szmidt - Uderzenie wyprzedzające. Pola dawno zapomnianych bitew: Bukowski. Tom 2 data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 14 czerwca 2022, wtorek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie