poniedziałek, 18 października

Oznaczenie treści
 

R.J. Barker - Czas skrytobójców. Okaleczone królestwo. Tom 1

(2021)
Fantastyka

Obserwuj premierę
Ocena:


R.J. Barker - Czas skrytobójców. Okaleczone królestwo. Tom 1

Data premiery

środa
08.09.2021
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Fantastyka
Ranking:
1755   3570

Tagi:
[dodaj]
Odnośniki:
[dodaj]

Aby schwytać skrytobójcę, posłuż się innym skrytobójcą...
Girton Kulawiec, czeladnik najlepszej skrytobójczyni w krainie, nadal musi się wiele nauczyć o sztuce odbierania życia. Jednak najnowsza misja stawia przed nim znacznie trudniejsze wyzwanie: musi ocalić życie. Ktoś ­– możliwe, że nie jest to nawet jedna osoba – usiłuje zamordować następcę tronu, a zadaniem Girtona oraz jego mistrz jest odkrycie tożsamości zdrajcy i powstrzymanie zabójstwa.
W królestwie stojącym u progu wojny domowej, w zamku kipiącym od kłamstw, Girton zawiera nieoczekiwane przyjaźnie, przyjmuje na siebie niechciane obowiązki i odkrywa intrygi zdolne zniszczyć cały kraj.
"Znacie to uczucie, kiedy czytacie książkę i od samego początku wiecie, że to będzie "to"? Czas skrytobójców jest właśnie taką opowieścią – ciekawi od pierwszych stron, jest zabawna, fascynująca, a lekki styl dodatkowo pogłębia przyjemność z czytania. Magiczna i wyjątkowo intrygująca historia o Kulawcu i jego mistrz sprawi, że nie będziecie się mogli oderwać od lektury. "
Maria Firadza, @fantastyka_na_luzie
"Czas skrytobójców od pierwszych stron kusi czytelnika oryginalnym światem, gdzie magia sieje spustoszenie, a społeczeństwo stara się z nią walczyć. Bohaterowie nie pozwalają się nudzić, a liczne zwroty akcji i niecodzienna kryminalna zagadka, którą muszą rozwiązać, sprawiają, że trudno się od tej lektury oderwać. Sięgnijcie po debiut Barkera, a na pewno zapragniecie poznać całą serię Okaleczonego królestwa!"
Maciej Klebański, @ksiazkowy_pirat
"Najciekawsze ukazanie wątku skrytobójcy od dawna, wciągająca narracja. "
RT Book Reviews
"Zniewalająca... doskonała mieszanka fantastyki i kryminału. "
Fantasy Book Review
"Oryginalny, wciągający świat, od którego nie sposób się oderwać, do tego para skrytobójców, którym warto kibicować – czytanie Czasu skrytobójców to czysta przyjemność. Nie mogę się doczekać kolejnych części!"
Melissa Caruso, autorka "The Tethered Mage"
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera R.J. Barker - Czas skrytobójców. Okaleczone królestwo. Tom 1? Kiedy wychodzi R.J. Barker - Czas skrytobójców. Okaleczone królestwo. Tom 1?
Data wydania książki zaplanowana została na 08.09.2021. Nowa książka R.J. Barker z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka R.J. Barker - Czas skrytobójców. Okaleczone królestwo. Tom 1 data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 8 września 2021, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie