sobota, 10 czerwca

Oznaczenie treści
 

Richard H. Thaler, Cass R. Sunstein - Impuls. Jak podejmować właściwe decyzje dotyczące zdrowia, dobrobytu i szczęścia

(2023)

Richard H. Thaler, Cass R. Sunstein - Nudge: Improving Decisions About Health, Wealth, And Happiness

Faktu

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Richard H. Thaler, Cass R. Sunstein - Impuls. Jak podejmować właściwe decyzje dotyczące zdrowia, dobrobytu i szczęścia / Richard H. Thaler, Cass R. Sunstein - Nudge: Improving Decisions About Health, Wealth, And Happiness

Data premiery

czwartek
04.05.2023
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Literatura Faktu
Ranking:
620   1022

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Przełomowa książka o wykorzystaniu zdobyczy nowej nauki – architektury wyboru – do podejmowania lepszych życiowych decyzji
Impuls zmienił sposób, w jaki patrzą na świat poszczególni ludzie, spółki i rządy - i dzięki temu stał się jedną z najważniejszych książek XXI wieku. Aktualne wydanie oferuje bogactwo nowych spostrzeżeń - zarówno dla znawców, jak i nowicjuszy - na takie tematy, jak pandemia Covid-19, dieta, finanse osobiste, oszczędności emerytalne, opieka zdrowotna, dawstwo narządów i zmiana klimatu.
Codziennie podejmujemy decyzje dotyczące tego, co kupujemy i co jemy, jakich dokonujemy inwestycji i w jaki sposób spędzamy czas, jak dbamy o swoje zdrowie i naszą planetę. Niestety, często te wybory są nietrafione.
Wszyscy jesteśmy podatni na bodźce, które mogą nas prowadzić do podejmowania złych decyzji. Z tego powodu stajemy się mniej zamożni, mniej zdrowi i mniej szczęśliwi. A jak pokazują to Richard H. Thaler i Cass R. Sunstein żadnego wyboru nie przedstawia nam się w sposób neutralny. Poznając jednak to, w jaki sposób myślą ludzie, możemy im ułatwić podejmowanie decyzji, które są najlepsze dla nich, ich rodzin i całego społeczeństwa. Autorzy z przenikliwą bystrością i wysmakowanym dowcipem demonstrują, jak można najlepiej popchnąć nas we właściwym kierunku, nie ograniczając absolutnie naszej wolności wyboru.
"O niewielu książkach można powiedzieć, że zmieniły świat, ale Impuls faktycznie to zrobił. Najnowsze wydanie jest zachwycające: zabawne, pożyteczne i mądre".
Daniel Kahneman, autor Pułapek myślenia. O myśleniu szybkim i wolnym
Zmienione i uaktualnione wydanie globalnego bestsellera
- jednej z najbardziej wpływowych książek XXI wieku
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy ma być wydana książka Impuls. Jak podejmować właściwe decyzje dotyczące zdrowia, dobrobytu i szczęścia?

Książka debiutować będzie 4 maja 2023 (data premiery w Polsce). W celu wyświetlenia daty z innego regionu należy wybrać odpowiednią flagę. Domyślnie wyświetlany region można zmienić w ustawieniach konta.

Chcę dostawać najnowsze wieści o zmianach dotyczących książki. W jaki sposób tego dokonać?

Aby śledzić bieżące raporty o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Powiadomienia o zmianach zostaną wysłane na e-mail oraz pojawią się na stronie "Aktualności".

Chcę zarekomendować książkę znajomym. Jak mogę to zrobić?

Można to uczynić klikając przycisk "Lubię to!" lub ysyłając e-mail do znajomych. Obydwie te opcje dostępne są na pasku w górnej części strony.

Ile warta jest książka?

Cenę książki poznasz tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

Gdzie jest do zakupu książka Impuls. Jak podejmować właściwe decyzje dotyczące zdrowia, dobrobytu i szczęścia?

Książkę można zamówić tutaj. Wszystkie sklepy sprzedające ten produkt znajdują się w polu "Gdzie kupić?".

Gdzie przeglądnę najnowsze informacje odnośnie książki?

W celu poczytania nowych komunikatów należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.

Gdzie mogę zaproponować ocenę dla tego tytułu?

W tym celu trzeba założyć konto w serwisie lub zalogować się na już istniejące. Następnie w polu "Oceń" trzeba zaznaczyć konkretną wartość w skali od 1 do 5 i zatwierdzić ją kliknięciem.

Jak przeliczana jest ocena książki?

Premiera książki Impuls. Jak podejmować właściwe decyzje dotyczące zdrowia, dobrobytu i szczęścia nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który nowelista odpowiedzialny jest za tę książkę?

Richard H. Thaler, Cass R. Sunstein to twórca tej książki. Żeby zobaczyć jakie inne książki zostały napisane przez tego autora należy kliknąć utaj albo przejść do pola "Informacje" i kliknąć w nazwisko pisarza.

Jaka firma planuje wydać tę książkę?

Wydawnictwo Zysk i S-ka zajmuje się wydaniem książki. Kliknij utaj albo w nazwę firmy, żeby wyświetlić inne książki przez nią wydane.

Zauważyłem na waszej stronie niedobre dane. W jaki sposób mogę to zgłosić?

Aby tego dokonać należy uzupełnić formularz "zgłoś poprawkę", do którego odnośnik dostępny jest nad polem "Informacje". W ramach tej funkcji można zgłosić między innymi aktualizację daty, dodać lub zmienić opis, zamieścić zwiastun oraz trailer, czy też przesłać nową okładkę lub plakat.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Richard H. Thaler, Cass R. Sunstein - Impuls. Jak podejmować właściwe decyzje dotyczące zdrowia, dobrobytu i szczęścia? Kiedy wychodzi Richard H. Thaler, Cass R. Sunstein - Nudge: Improving Decisions About Health, Wealth, And Happiness?
Data wydania książki zaplanowana została na 04.05.2023. Nowa książka Richard H. Thaler, Cass R. Sunstein z 2023 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2023 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Richard H. Thaler, Cass R. Sunstein - Impuls. Jak podejmować właściwe decyzje dotyczące zdrowia, dobrobytu i szczęścia data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 4 maja 2023, czwartek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie