wtorek, 26 maja

Oznaczenie treści
 

Redakcja - Zawsze niewinny

(2019)
Alt

Obserwuj premierę
Ocena:


Redakcja - Zawsze niewinny

Data premiery

piątek
08.11.2019
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Alternatywa
Arysta:
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wytwórnia:
Odnośniki:
[dodaj]

Redakcja "Zawsze niewinny" mini album
Na płycie znalazły się trzy premierowe piosenki Redakcji (w tym utwór tytułowy w dwóch wersjach). Nagrań dokonano w kultowym Waiting Room Studio, pod czujnym okiem a właściwie uchem Maćka Dzikiewicza. Cały materiał został nagrany na "setkę", czyli kompletnie na żywo. Ostateczny miks i mastering to dzieło Jarka Toifla, znanego i cenionego realizatora, wielokrotnie nagradzanego platynowymi i złotymi płytami. Nieszablonowy projekt okładki przygotowała Marta Frąckowiak.
Redakcja to zespól Darka Duszy, legendy polskiej sceny niezależnej. Muzyka, który stworzył takie zespoły jak Śmierć Kliniczna czy Absurd. Gitarzysty, który przez lata szalał w Shakin' Dudi i tekściarza, któremu ten ostatni zespół zawdzięcza swój ogromny sukces. Zresztą teksty pisane przez Darka wykonywał również Dżem, Cree, Lora Szafran, Beata Przybytek i wielu, wielu innych.
W początkowym okresie Redakcja grała klasycznego rocka z elementami punka. Jednak z roku na rok muzyka grupy ewoluowała, co zresztą doskonale słychać na wydanych w tym czasie trzech płytach. Po prawie dwuletniej przerwie, spowodowanej poważną kontuzją ręki Darka, Redakcja powróciła w 2018r. w zupełnie nowym składzie. Z zupełnie nową, atomową energią i surowym, agresywnym brzmieniem. A przede wszystkim z nową, niesztampową muzyką. Łączącą punka z hardcorem, glamem, rock'n'rollem i noisem. Uważny słuchacz znajdzie nawet wpływy surf rocka.
Redakcja w składzie:
Darek Dusza - gitara, śpiew
Adam Antosiewicz - śpiew
Piotr Magnucki - bas, śpiew
Adam Kotzian - gitara, śpiew
Michał Spis - bębny
Lista utworów:
1. "Zawsze niewinny" (sł. i muz. Dariusz Dusza)
2. "Mentalny bajzel" (sł. i muz. Dariusz Dusza)
3. "Pierdol się" (sł. i muz. Dariusz Dusza)
4. "Zawsze niewinny" radio edit (sł. i muz. Dariusz Dusza)Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Redakcja - Zawsze niewinny? Kiedy wychodzi Redakcja - Zawsze niewinny?
Data wydania płyty zaplanowana została na 08.11.2019. Nowa płyta Redakcja z 2019 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz listę utworów (tracklista), newsy i nadchodzące single, promujące nowe dzieło artysty. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2019 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa płyta Redakcja - Zawsze niewinny data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 8 listopada 2019, piątek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie