poniedziałek, 28 września

Oznaczenie treści
 

Raymond Kurzweil - Nadchodzi osobliwość. Kiedy człowiek przekroczy granice biologii

(2016)

Raymond Kurzweil - Singularity is near

Nauka

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Raymond Kurzweil - Nadchodzi osobliwość. Kiedy człowiek przekroczy granice biologii / Raymond Kurzweil - Singularity is near

Data premiery

piątek
06.05.2016
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Nauka
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Drugie, poprawione wydanie kultowej książki Raymona Kurzweila o osiągnięciach człowieka w dziedzinie sztucznej inteligencji.
Czym ludzki mózg różni się od komputera? Czy to możliwe, że jesteśmy śmiertelni tylko dlatego, że wciąż jeszcze nie chcemy żyć wiecznie? Co się stanie, kiedy sztuczna inteligencja zacznie dominować nad biologiczną. Czy w XXI wieku dojdzie do fuzji biologii z technologią i robotyką? I czy to znaczy, że ludzie na dobre zamienią się w roboty?
Ray Kurzweil snuje porywającą opowieść o przyszłości człowieka i stawia tezę, że przeznaczeniem naszej cywilizacji jest fuzja człowieka z maszyną. To przeznaczenie nazywa "Osobliwością" (ang. Singularity).
Z najdrobniejszymi szczegółami, analizując setki wzorców, autor opisuje, jak z biegiem lat z ludzi analogowych przekształcimy się w Człowieka 2. 0 ("W naszym krwiobiegu krążyć będą miliardy nanobotów. Będą niszczyć patogeny, poprawiać błędy DNA, eliminować toksyny i wykonywać wiele innych zadań, by poprawić nasze fizyczne samopoczucie. W rezultacie będziemy w stanie żyć bez końca, nie starzejąc się... ") i Człowieka 3. 0 ("Stajemy się cyborgami"). Książka Kurzweila to literacki hołd złożony magii technologii.
"Ze wszystkich ludzi, których znam, Kurzweil najlepiej zna się na przewidywaniu przyszłości. "
Bill Gates, amerykański przedsiębiorca, twórca Microsoftu

"Główną siłą tej książki jest pokazanie procesów z jakimi mamy do czynienia i skali zmian jakie nas czekają. Konkluzje każdy może sobie wyciągnąć sam. "
Maciej Żukowski, wiceprezes Zarządu Opoka TFI

"»Nadchodzi osobliwość« zaliczam do książek, z którymi można się nie zgadzać, ale które powinien przeczytać każdy czytelnik zainteresowany postępem naukowym i losem ludzkości. "
blog EKONOMIAPRZETRWANIA. plKomentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

W jakim terminie pojawi się Nadchodzi osobliwość. Kiedy człowiek przekroczy granice biologii?

Książkę będzie można czytać 6 maja 2016 (data wydania w Polsce). Aby zmienić wyświetlaną datę należy kliknąć w odpowiednią flagę. Wyświetlanie domyślnego regionu można skonfigurować korzystając z opcji "Ustawienia serwisu" dostępnej pod zakładką "Moje konto".

Chcę dostawać świeże raporty o zmianach dotyczących książki. Jak tego dokonać?

Aby dostawać najnowsze informacje o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Zmiany można zobaczyć na stronie "Aktualności" lub otrzymać powiadomienie we wiadomości e-mail.

Chcę napisać o książce innym osobom. Jak mogę to zrobić?

O książce można donieść znajomym poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te znajdują się na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Ile należy zapłacić za książkę?

Aby sprawdzić ile należy wydać na książkę kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

Gdzie nabędę książkę Nadchodzi osobliwość. Kiedy człowiek przekroczy granice biologii?

Książkę Nadchodzi osobliwość. Kiedy człowiek przekroczy granice biologii można znaleźć tutaj. W zakładce "Gdzie kupić?" znajdują się wszystkie sklepy, w których można znaleźć ten produkt.

Gdzie mogę znaleźć świeże wiadomości dotyczące książki Nadchodzi osobliwość. Kiedy człowiek przekroczy granice biologii?

Aby obejrzeć nowe raporty należy skorzystać z zakładki "Newsy", która znajduje się w kolumnie z prawej strony.

W którym miejscu mogę przyporządkować ocenę dla tego produktu?

Żeby ocenić książkę należy wybrać konkretną wartość w skali od 1 do 5, a następnie zaakceptować wybór kliknięciem. Głos mogą oddać tylko zarejestrowani użytkownicy serwisu.

Jaką metodą zliczona została ocena książki?

Premiera książki Nadchodzi osobliwość. Kiedy człowiek przekroczy granice biologii nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który pisarz tworzy tę książkę?

Raymond Kurzweil jest twórcą książki. Kliknięcie utaj spowoduje wyświetlenie listy pozostałych książek od tego autora. Z funkcji tej można również skorzystać przechodząc do pola "Informacje" i klikając w nazwisko pisarza.

Jakie wydawnictwo pracuje nad wydaniem tej książki?

Wydawnictwo Kurhaus Publishing pracuje nad wydaniem książki. Aby sprawdzić inne książki wydane przez tę firmę kliknij w jej nazwę lub kliknij utaj.

Zaobserwowałem na stronie niewłaściwe dane. W jaki sposób mogę zgłosić poprawkę?

Aby to zrobić należy skorzystać z opcji "zgłoś poprawkę" dostępnej nad polem "Informacje". Dzięki temu można wnieść o aktualizacje dat, opisów i odnośników oraz zmiany trailerów albo okładek.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Raymond Kurzweil - Nadchodzi osobliwość. Kiedy człowiek przekroczy granice biologii? Kiedy wychodzi Raymond Kurzweil - Singularity is near?
Data wydania książki zaplanowana została na 06.05.2016. Nowa książka Raymond Kurzweil z 2016 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2016 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Raymond Kurzweil - Nadchodzi osobliwość. Kiedy człowiek przekroczy granice biologii data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 6 maja 2016, piątek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie