środa, 29 maja

Oznaczenie treści
 

Raymond A. Moody - Dowód na życie po życiu. 7 powodów, aby wierzyć w istnienie życia po życiu

(2024)

Raymond A. Moody - Proof Of Life After Life: 7 Reasons To Believe There Is An Afterlife

Faktu

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Raymond A. Moody - Dowód na życie po życiu. 7 powodów, aby wierzyć w istnienie życia po życiu / Raymond A. Moody - Proof Of Life After Life: 7 Reasons To Believe There Is An Afterlife

Data premiery

czwartek
20.06.2024
21 dni, 13 godzin
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Literatura Faktu
Ranking:
435   701

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Po pięćdziesięciu latach badań nad doświadczeniami z pogranicza śmierci, doktor Raymond Moody przedstawia światu swoją odpowiedź na pytanie, które nurtuje ludzkość od wieków: Co się dzieje, gdy umieramy?"Dowód na życie po życiu" to owoc badań nie tylko nad doznaniami z pogranicza śmierci, ale i współdoznaniami – sytuacjami, gdy przeżycia dotyczą nie jednej, ale większej liczby osób. Zdaniem autora właśnie takie doświadczenia dostarczają obiektywnych dowodów na to, że świadomość istnieje poza mózgiem, a więzi oparte na miłości mogą trwać nawet po śmieci ciała.Powyższy opis pochodzi od wydawcy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy odbędzie się premiera książki Dowód na życie po życiu. 7 powodów, aby wierzyć w istnienie życia po życiu?

Książka ma ukazać się 20 czerwca 2024 (data premiery w Polsce). Aby sprawdzić inne daty należy kliknąć w odpowiednią flagę. W celu zmiany domyślnie wyświetlanego regionu należy skorzystać z opcji dostępnej w ustawieniach konta.

Chcę otrzymywać bieżące raporty o zmianach dotyczących książki. Jak tego dokonać?

Aby dostawać wiadomości o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Na stronie "Aktualności" zostaną opublikowane zmiany, które zaszły w obserwowanych premierach, a powiadomienie zostanie wysłane we wiadomości e-mail.

Gdzie mogę zasugerować książkę innym osobom?

O książce można wspomnieć znajomym poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te umieszczone są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Ile pieniędzy należy zarezerwować na książkę?

Cenę książki Dowód na życie po życiu. 7 powodów, aby wierzyć w istnienie życia po życiu poznasz na Skąpiec lub Ceneo.

Chcę nabyć książkę Dowód na życie po życiu. 7 powodów, aby wierzyć w istnienie życia po życiu. W którym miejscu można zamówić ten tytuł?

Książkę Dowód na życie po życiu. 7 powodów, aby wierzyć w istnienie życia po życiu można znaleźć tutaj. Aby zobaczyć więcej sklepów należy przejść do zakładki "Gdzie kupić?" znajdującej się z prawej strony.

Gdzie przeglądnę nowe raporty dotyczące książki?

Bieżące wieści znajdują się w kolumnie "Newsy", która umieszczona jest z prawej strony.

Jak mogę zaproponować notę dla tego tytułu?

Żeby ocenić książkę należy wybrać należytą wartość w pięciopunktowej skali, a następnie zaakceptować wybór kliknięciem. Tylko zarejestrowani użytkownicy serwisu mogą oddać swój głos.

Jak obliczana jest ocena książki?

Premiera książki Dowód na życie po życiu. 7 powodów, aby wierzyć w istnienie życia po życiu nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który autor napisał tę książkę?

Twórcą jest Raymond A. Moody. Aby zobaczyć listę utworów napisanych przez tego autora kliknij w jego nazwisko w polu "Informacje" lub kliknij utaj.

Kto sprawuje pieczę nad wydaniem tej książki?

Wydawnictwo Prószyński Media dba o wydanie książki. Kliknięcie utaj spowoduje wyświetlenie listy innych książek od tego wydawcy. Z funkcji tej można również skorzystać udając się do pola "Informacje" i klikając w nazwę wydawnictwa.

Zauważyłem na waszej stronie nieprawdziwe dane. W jaki sposób mogę to zgłosić?

W tym celu należy wypełnić formularz "zgłoś poprawkę" umieszczony nad polem "Informacje". Funkcja ta pozwala na zgłoszenie uaktualnienia informacji takich jak data wydania czy modyfikacja opisu, a także umożliwia dodanie nowych zwiastunów, trailerów, okładek lub plakatów.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Raymond A. Moody - Dowód na życie po życiu. 7 powodów, aby wierzyć w istnienie życia po życiu? Kiedy wychodzi Raymond A. Moody - Proof Of Life After Life: 7 Reasons To Believe There Is An Afterlife?
Data wydania książki zaplanowana została na 20.06.2024. Nowa książka Raymond A. Moody z 2024 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2024 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Raymond A. Moody - Dowód na życie po życiu. 7 powodów, aby wierzyć w istnienie życia po życiu data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 20 czerwca 2024, czwartek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie