wtorek, 22 września

Oznaczenie treści
 

Raun Kaufman - Autyzm – przełom w podejściu. Program Son-Rise, który pomógł rodzinom na całym świecie

(2016)

Raun Kaufman - Autism Breakthrough: The Groundbreaking Method That Has Helped Families All Over the World

Inne

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Raun Kaufman - Autyzm – przełom w podejściu. Program Son-Rise, który pomógł rodzinom na całym świecie / Raun Kaufman - Autism Breakthrough: The Groundbreaking Method That Has Helped Families All Over the World

Data premiery

czwartek
28.04.2016
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Inne
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Jako chłopiec, Raun Kaufman został zdiagnozowany przez ekspertów jako dziecko autystyczne, o IQ poniżej 30 i wymagające specjalistycznej opieki medycznej. Lata później, Raun ukończył studia z zakresu Etyki Biomedycznej na Uniwersytecie Browna, stał się znanym i cenionym ekspertem od zaburzeń ze spektrum autyzmu, a przede wszystkim najlepszym dowodem na to, że z autyzmu da się wyjść.

Jak to możliwe?

Dzięki programowi Son-Rise, rewolucyjnej metodzie stworzonej przez rodziców Kaufmana. Jego historia została opowiedziana w bestsellerowej książce Przebudzenie naszego syna i poruszającym filmie telewizyjnym Son-Rise: a Miracle of Love. W niniejszej książce Raun, opierając się na swoim doświadczeniu, a także przypadkach rodzin, którym pomógł wyprowadzić dzieci z autyzmu, przedstawia zasady programu, który pomógł mu i tysiącom innych osób.

W swojej poruszającej książce Kaufman wyjaśnia, jakie to uczucie być autystycznym dzieckiem i pokazuje, w jaki sposób rodzice dzieci ze spektrum zaburzeń autyzmu mogą na nowo rozbudzić nadzieję i pomóc swoim dzieciom zaadaptować się na nowo w świecie i funkcjonować jak większość społeczeństwa. Autyzm – przełom w podejściu to przede wszystkim zbiór praktycznych strategii, które można stosować od zaraz: czasami rodzice zauważą zmiany w zachowaniu ich dzieci w ciągu zaledwie jednego dnia od wprowadzenia nowej metody w podejściu. Znajdziesz w niej:

Przełomowe informacje i zasady, dzięki którym każdy rodzic ma szansę dotrzeć do swojego zablokowanego dziecka i nawiązać z nim porozumienie,
Wyjątkowe metody, oparte na bezpieczeństwie emocjonalnym, które pomagają stworzyć autystycznemu dziecku przestrzeń, w której może powoli otwierać się na innych i nawiązywać społeczne relacje,
Sposoby pracy, które przystosowują autystyczne dzieci do przebywania wśród ludzi i tworzą grunt pod budowanie w nich pewności siebie,
Proste strategie, dzięki którym zniwelowanie stresu, strachu i poczucia wyobcowania u zablokowanego dziecka staje się proste i dostępne dla rodziców, opiekunów i osób pracujących z osobami ze spektrum zaburzeń autyzmu.

Przekonaj się, że z autyzmu można wyjść.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy zostanie wydana książka Autyzm – przełom w podejściu. Program Son-Rise, który pomógł rodzinom na całym świecie?

Książka Autyzm – przełom w podejściu. Program Son-Rise, który pomógł rodzinom na całym świecie ma pojawić się 28 kwietnia 2016 (premiera w Polsce). Daty z innych regionów można wyświetlić wybierając odpowiednią flagę. Domyślny region można zmienić w w ustawieniach konta.

W jaki sposób mogę śledzić najświeższe wieści o premierze?

Aby śledzić aktualne komunikaty o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Zmiany można zobaczyć na stronie "Aktualności" lub otrzymać powiadomienie we wiadomości e-mail.

Chcę powiedzieć o książce innym osobom. W jaki sposób mogę to uczynić?

Można tego dokonać klikając przycisk "Lubię to!" lub ysyłając e-mail do znajomych. Obydwie te opcje dostępne są na pasku w górnej części strony.

Za ile kupię książkę?

Cenę książki poznasz tutaj: Skąpiec lub Ceneo.

Chcę kupić książkę Autyzm – przełom w podejściu. Program Son-Rise, który pomógł rodzinom na całym świecie. W którym miejscu mogę kupić ten tytuł?

Autyzm – przełom w podejściu. Program Son-Rise, który pomógł rodzinom na całym świecie można znaleźć tutaj. W zakładce "Gdzie kupić?" prezentowana jest lista sprzedawców oferujących ten produkt.

W którym miejscu mogę przeczytać nowe wieści dotyczące książki Autyzm – przełom w podejściu. Program Son-Rise, który pomógł rodzinom na całym świecie?

Nowe raporty można obejrzeć w zakładce "Newsy" znajdującej się w kolumnie po prawej stronie.

Jak mogę przypisać ocenę dla tego produktu?

Żeby ocenić książkę należy nadać należytą wartość w skali 1-5, a następnie zaakceptować wybór kliknięciem. Swój głos mogą oddać jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu.

Jaką metodą obliczana jest ocena książki?

Premiera książki Autyzm – przełom w podejściu. Program Son-Rise, który pomógł rodzinom na całym świecie nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Kto pisze tę książkę?

Raun Kaufman jest autorem książki Autyzm – przełom w podejściu. Program Son-Rise, który pomógł rodzinom na całym świecie. Żeby sprawdzić listę pozostałych książek tego twórcy należy udać się do pola "Informacje" i kliknąć w jego nazwisko albo kliknąć utaj.

Które wydawnictwo odpowiada za wydanie tej książki?

Wydawnictwo Vivante pracuje nad wydaniem książki. Żeby poznać inne książki od tego wydawcy należy kliknąć utaj lub w jego nazwę w polu "Informacje".

Zaobserwowałem na tej stronie nieścisłe informacje. W jaki sposób mogę zgłosić poprawkę?

Żeby zgłosić błąd należy wypełnić formularz znajdujący się tutaj. Funkcja ta pozwala na zgłoszenie uaktualnienia informacji takich jak data wydania czy modyfikacja opisu, a także umożliwia dodanie nowych zwiastunów, trailerów, okładek lub plakatów.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Raun Kaufman - Autyzm – przełom w podejściu. Program Son-Rise, który pomógł rodzinom na całym świecie? Kiedy wychodzi Raun Kaufman - Autism Breakthrough: The Groundbreaking Method That Has Helped Families All Over the World?
Data wydania książki zaplanowana została na 28.04.2016. Nowa książka Raun Kaufman z 2016 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2016 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Raun Kaufman - Autyzm – przełom w podejściu. Program Son-Rise, który pomógł rodzinom na całym świecie data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 28 kwietnia 2016, czwartek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie