piątek, 26 lutego

Oznaczenie treści
 

Radosław Kałużny, Mateusz Karoń - Radosław Kałużny. Powrót taty. Autobiografia

(2016)
Biografie

Obserwuj premierę
Ocena:


Radosław Kałużny, Mateusz Karoń - Radosław Kałużny. Powrót taty. Autobiografia

Data premiery

środa
20.07.2016
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Biografie
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Był jednym z najbardziej charakterystycznych zawodników reprezentacji Jerzego Engela. Drużyny, która po 16 latach przerwy, awansowała na wielki turnieju. Radosław Kałużny miał swój ogromny wkład w eliminacje. Choć kadra miała większe gwiazdy, to właśnie bramki „Taty” zainicjowały marsz na mundial 2002.

Jeśli szukacie autobiografii grzecznego i kulturalnego faceta, który woli pewne rzeczy dyplomatycznie przemilczeć, nie spodoba się wam ta książka. Kałużny mówi wprost, otwarcie, czasem ostro i brutalnie. Ale mówi to co myśli.

Historia Radka Kałużnego to równie fascynująca opowieść o futbolu jak wstrząsająca o życiu. Bardzo trudne relacje rodzinne, wielkie miłości i trudne rozstania, konflikty, bolesny upadek i powrót do normalności.Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Radosław Kałużny, Mateusz Karoń - Radosław Kałużny. Powrót taty. Autobiografia? Kiedy wychodzi Radosław Kałużny, Mateusz Karoń - Radosław Kałużny. Powrót taty. Autobiografia?
Data wydania książki zaplanowana została na 20.07.2016. Nowa książka Radosław Kałużny, Mateusz Karoń z 2016 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2016 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Radosław Kałużny, Mateusz Karoń - Radosław Kałużny. Powrót taty. Autobiografia data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 20 lipca 2016, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie