środa, 19 stycznia

Oznaczenie treści
 

Rachel Roth - Przysięgnij że przeżyjesz. Majdanek, Auschwitz, Bergen-Belsen

(2022)
Powieść

Obserwuj premierę
Ocena:


Rachel Roth - Przysięgnij że przeżyjesz. Majdanek, Auschwitz, Bergen-Belsen

Data premiery

środa
12.01.2022
tydzień temu
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Powieść
Ranking:
73   127

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Wspomnienia Rachel Roth włączają się w wielką opowieść świadków o Holokauście. Spisane w latach siedemdziesiątych XX wieku są wypełnieniem przyrzeczenia złożonego nieznajomej więźniarce na Majdanku i upamiętnieniem tych wszystkich, którzy bezimiennie cierpieli i ginęli. Rachel opowiada światu o tym, co przeżyła ona – ta, która cudem przetrwała, i co przeżyli ci, którzy umierali bici, zagłodzeni, rozstrzelani, zagazowani.
Rachel Roth do dziś przechowuje w domu bezcenną pamiątkę – rodzinne zdjęcie zrobione w warszawskim getcie latem 1941 roku. Wokół skromnego stołu zgromadziło się dwadzieścia jeden osób. Przeżyła tylko ona – dziewczyna na prawym skraju fotografii. Pozostali – jej mama, siostry i brat, dziadkowie i kuzyni – zginęli w łapankach w getcie, w transportach do obozów zagłady, w komorach gazowych.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Rachel Roth - Przysięgnij że przeżyjesz. Majdanek, Auschwitz, Bergen-Belsen? Kiedy wychodzi Rachel Roth - Przysięgnij że przeżyjesz. Majdanek, Auschwitz, Bergen-Belsen?
Data wydania książki zaplanowana została na 12.01.2022. Nowa książka Rachel Roth z 2022 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2022 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Rachel Roth - Przysięgnij że przeżyjesz. Majdanek, Auschwitz, Bergen-Belsen data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 12 stycznia 2022, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie