niedziela, 21 października

Oznaczenie treści
 

Przemysław Skokowski - Autostopem przez życie

(2014)
Podróże

Obserwuj premierę
Ocena:
(5.0)

Oceń:


Przemysław Skokowski - Autostopem przez życie

Data premiery

środa
21.05.2014
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Podróże
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Książka jest relacją z podróży autostopem z Gdańska do Birmy przez Litwę, Łotwę, Rosję, Kazachstan, Kirgistan, Chiny, Laos i Tajlandię. W ciągu 3 miesięcy Przemek przejechał 26 tys. km. Książka wzrusza, bawi i uczy. Autor opisuje swoje zwariowane, często zabawne przygody, wzruszające spotkania z dziećmi w sierocińcach w Rosji czy Kirgistanie w czasie realizacji projektu Postcards from Europe, ale także przekazuje wiele wskazówek wszystkim tym, którzy chcieliby podróżować autostopem. Autor wyznając system wartości oparty na podstawowych zasadach, takich jak: wiara, miłość, szacunek i uczciwość, jest otwarty na spotkanie z drugim człowiekiem, życzliwy i gotowy pomagać innym. Książka przesycona jest dzięki temu pozytywną energią, którą Autor zaraża Czytelnika.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Premiera książki "Przemysław Skokowski - Autostopem przez życie" uzyskała u nas średnią ocenę 5.0 na 5 możliwych na podstawie 1 głosu naszego użytkownika. Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Przemysław Skokowski - Autostopem przez życie? Kiedy wychodzi Przemysław Skokowski - Autostopem przez życie?
Data wydania książki zaplanowana została na 21.05.2014. Nowa książka Przemysław Skokowski z 2014 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2014 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Przemysław Skokowski - Autostopem przez życie data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 21 maja 2014, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie