wtorek, 19 października

Oznaczenie treści
 

Przemek Staroń - Szkoła bohaterek i bohaterów 2, czyli jak radzić sobie ze złem

(2021)
Młodzież

Obserwuj premierę
Ocena:


Przemek Staroń - Szkoła bohaterek i bohaterów 2, czyli jak radzić sobie ze złem

Data premiery

środa
13.10.2021
6 dni temu
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Dla młodzieży
Ranking:
382   561

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Życie nastolatka nie jest łatwe. Na szczęście młodzi mają po swojej stronie Przemka Staronia! Zaczynamy drugi rok nauki w SZKOLE BOHATEREK I BOHATERÓW!
Druga część bestsellerowego poradnika dla młodych ludzi, jak radzić sobie z życiem, emocjami i relacjami. Poradnika, który czyta się jak dobrą powieść.
Przemek Staroń, Nauczyciel Roku 2018, psycholog i ulubiony belfer od etyki i filozofii powraca z inspirującymi miniwykładami dla młodych czytelników. W swojej poprzedniej książce, nowatorskim poradniku "Szkoła bohaterek i bohaterów 2, czyli jak radzić sobie z życiem", korzystając z licznych przykładów ulubionych książek, filmów, gier, komiksów i seriali, pomagał współczesnym nastolatkom odnaleźć i zrozumieć siebie, niósł duchowe wsparcie oraz zachęcał do otwartości na drugiego człowieka.
W drugiej części "Szkoły bohaterek i bohaterów" Przemek Staroń proponuje wnieść się na wyższy poziom studiowania życia. Choć obie części można czytać niezależnie, książka została pomyślana w taki sposób, że stanowi rozwinięcie pierwszej części. Dotyka trudniejszych tematów, jak wstyd czy zazdrość, skupiając się na zagadnieniach związanych z budowaniem własnej wartości, rozpoznawaniem i obroną przed manipulacją, spełnianiem cudzych oczekiwań kosztem własnej autentyczności, ćwiczeniem się w asertywności.
W książce nie zabraknie nawiązań do współczesnego kanonu kultury. Pojawi się tu Alicja z "Alicji w Krainie Czarów", Pippi, bohaterowie z "Władcy Pierścienia" sagi o "Harrym Potterze", Narnii. Wystąpią również Neo z "Matriksa", Pan Kleks, Enola Holmes i postaci z "Fantastycznych zwierząt". Nie zabraknie też osobistych historii z życia Przemka Staronia i jego uczniów.
Podobnie jak w pierwszej części, teksty dopełniają pełne fantazji i swobody ilustracje Marty Ruszkowskiej. Wszystko to sprawia, że młode czytelniczki i młodzi czytelnicy, ich rodzice i nauczyciele zyskują nie tylko przewodnik po współczesnej kulturze, ale ponownie znajdą u Przemka Staronia źródło inspiracji oraz zachęty do twórczego myślenia w poszukiwaniu swojej własnej życiowej drogi.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Przemek Staroń - Szkoła bohaterek i bohaterów 2, czyli jak radzić sobie ze złem? Kiedy wychodzi Przemek Staroń - Szkoła bohaterek i bohaterów 2, czyli jak radzić sobie ze złem?
Data wydania książki zaplanowana została na 13.10.2021. Nowa książka Przemek Staroń z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Przemek Staroń - Szkoła bohaterek i bohaterów 2, czyli jak radzić sobie ze złem data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 13 października 2021, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie