
Projektantka(2014)The Dressmaker | DVD |


Po latach zdobywania doświadczenia w najlepszych paryskich domach mody Tilly Dunnage (Kate Winslet) powraca do rodzinnego miasteczka w Australii, z którego jako dziecko uciekła oskarżona o morderstwo. Chce pogodzić się ze swoją schorowaną, ekscentryczna matką (Judy Davis) i wyjaśnić wydarzenia z przeszłości. Przy okazji, uzbrojona w maszynę do szycia, wytacza prywatną wojnę złym gustom i brakowi elegancji...

Film Projektantka (The Dressmaker) na DVD ma ukazać się 21 kwietnia 2016 (data wydania w Polsce).
Aby dostawać bieżące doniesienia o filmie skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Na stronie "Aktualności" zostaną opublikowane zmiany, które zaszły w obserwowanych premierach, a powiadomienie zostanie wysłane we wiadomości e-mail.
Można tego dokonać klikając przycisk "Lubię to!" lub ysyłając e-mail do znajomych. Obydwie te opcje dostępne są na pasku w górnej części strony.
Żeby sprawdzić jaka jest cena filmu na DVD kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.
Film jest do dostania tutaj. Lista wszystkich sklepów oferujących ten produkt znajduje się po prawej stronie.
Film aktualnie nie ma żadnych zwiastunów lub obrazków.
Aby zobaczyć nowe raporty należy skorzystać z zakładki "Newsy", która znajduje się w kolumnie z prawej strony.
Żeby to zrobić trzeba zaznaczyć odpowiednią ocenę od 1 do 5, a następnie zaakceptować wybór kliknięciem. Swój głos mogą oddać jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu.
Premiera filmu na DVD Projektantka (The Dressmaker) uzyskała u nas ocenę 4.5 na 5 możliwych na bazie 1 głosu naszego użytkownika. Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy głównie od stażu użytkownika. Użytkownicy pragnący określić swoje oczekiwania względem danego tytułu mogą go ocenić jeszcze przed jego debiutem. Wystawioną notę można zmienić w dowolnej chwili modyfikując wartość punktową w polu "Ocena". Dzięki tej funkcji użytkownicy mogą zmienić swoje wcześniejsze osądy, gdy już zapoznają się z danym tytułem.
Twórcą filmu na DVD jest Jocelyn Moorhouse. W celu wyświetlenia innych filmów tego reżysera przejdź do pola "Informacje" i kliknij w jego nazwisko albo kliknij utaj.
Scenarzystą filmu na DVD jest Rosalie Ham. Kliknięcie utaj spowoduje wyświetlenie listy reszty filmów tego scenarzysty. Z funkcji tej można także skorzystać przechodząc do pola "Informacje" i klikając w jego nazwisko.
Poprawkę można zgłosić korzystając z opcji "zgłoś poprawkę" dostępnej nad polem "Informacje". Zgłaszać można między innymi nieaktualne daty, zmiany opisów, zwiastunów, okładek i plakatów.
21 kwietnia 2016, czwartek
Komentarze