
Pozostawieni - sezon 3(2014)The Leftovers - season 3 | DVD |


W jednej chwili 140 milionów ludzi rozpłynęło się w powietrzu. Przyczyna tego niezwykłego zjawiska wciąż pozostaje nieznana i trudno stwierdzić, czy ci, którzy zniknęli, powrócą lub choćby dadzą znak życia.
W trzecim sezonie rodziny Garveyów i Murphych łączą siły, rozpaczliwie poszukując systemu wierzeń, który potrafiłby wyjaśnić to, co niewytłumaczalne.
~Aleks 2016-12-12 01:27 | Najlepszy serial, no ok, jeden z najlepszych który oglądałem. Niesamowity. |
~rain o'clock 2016-09-25 22:07 | czekane.. |
~Rafson 2016-04-18 22:52 | Najlepszy serial |
2016-04-07 09:52 | Czekam z utęsknieniem :) |

Film ma zostać wydany 17 stycznia 2018 (premiera w Polsce).
Aby otrzymywać doniesienia o filmie skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Powiadomienia o zmianach zostaną wysłane na e-mail oraz pojawią się na stronie "Aktualności".
Film polecić można poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te znajdują się na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.
W celu dowiedzenia się ile należy wydać na film kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.
Film jest do zamówienia tutaj. Więcej można znaleźć w zakładce "Gdzie kupić?" znajdującej się z prawej strony.
Plakaty, zdjęcia oraz zwiastuny można obejrzeć w galerii.
W celu przeglądania bieżących wiadomości należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.
Żeby to zrobić należy zaznaczyć ocenę w pięciopunktowej skali, a następnie zaznaczyć wybór kliknięciem. Tylko zarejestrowani użytkownicy serwisu mogą oddać swój głos.
Premiera filmu na DVD Pozostawieni - sezon 3 (The Leftovers - season 3) uzyskała u nas ocenę 5.0 na 5 możliwych na podstawie 1 głosu naszego użytkownika. Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika. Przyznaną raz ocenę można dowolnie modyfikować poprzez wybranie innej wartości w polu "Ocena". Wszystkie tytuły można oceniać jeszcze przed ich debiutem, dzięki czemu użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania i - w razie potrzeby - modyfikować swoje osądy po bliższym zapoznaniu się z nimi, gdy te będą już dostępne.
Damon Lindelof jest reżyserem filmu na DVD. Aby zobaczyć listę filmów wyreżyserowanych przez tego autora kliknij w jego nazwisko w polu "Informacje" lub kliknij utaj.
HBO jest autorem scenariusza filmu na DVD Pozostawieni - sezon 3 (The Leftovers - season 3). Kliknij utaj albo w nazwisko autora, żeby wyświetlić inne filmy, do których napisał on scenariusz.
Korektę można zgłosić korzystając z opcji "zgłoś poprawkę" znajdującej się nad polem "Informacje". Do poprawy zgłosić można między innymi nieaktualne daty, opisy oraz okładki.
![]() | Pozostawieni - sezon 2 (2014) TV i Seriale |
17 stycznia 2018, środa
Komentarze (4)