
Pitbull. Nowe porządki(2016) | DVD |


"Będzie zabójstwo. I ja w nim będę brał udział. A mówię ci to tylko dlatego, że mi tego nie udowodnisz". Tymi słowami Bogusław Linda, w roli gangstera złamanego przeszłością, powraca na wielki ekran. W filmie Patryka Vegi "Pitbull. Nowe porządki" rzuca wyzwanie niepokornemu policjantowi o pseudonimie Majami z mokotowskiej komendy. Gdy Majami zaczyna rozpracowywać grupę gangsterów, jego droga przecina się z bohaterami dawnego Pitbulla - Gebelsem, Igorem i Barszczykiem. Okazuje się, że sekcja zabójstw z Pałacu Mostowskich rozpracowuję Grupę Mokotowską do tematu „Gangu obcinaczy palców”, odpowiedzialnego za serię porwań i zabójstw. Policjanci z obydwu komend zaczynają rozumieć, że mają do czynienia z najsilniejszą organizacją przestępczą w Polsce i jeśli chcą ją rozbić, muszą ze sobą współpracować.

Film Pitbull. Nowe porządki na DVD ma pojawić się 20 czerwca 2016 (data wydania w Polsce).
Aby otrzymywać wieści o filmie skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. O zmianach poinformujemy wysyłając wiadomość na podany adres e-mail, a także opublikujemy je na stronie "Aktualności".
Premierę można zarekomendować znajomym poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te umieszczone są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.
Żeby dowiedzieć się ile trzeba odłożyć na film kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.
Pitbull. Nowe porządki jest do dostania tutaj. Więcej można znaleźć w zakładce "Gdzie kupić?" znajdującej się z prawej strony.
W galerii można sprawdzić zdjęcia, plakaty i trailery filmu na DVD.
Bieżące wiadomości można sprawdzić w zakładce "Newsy" znajdującej się w kolumnie po prawej stronie.
Aby to zrobić trzeba przyporządkować właściwą ocenę w skali od 1 do 5, a następnie zatwierdzić wybór kliknięciem. Swój głos mogą oddać jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu.
Premiera filmu na DVD Pitbull. Nowe porządki nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.
Twórcą jest Patryk Vega. Kliknięcie utaj spowoduje wyświetlenie listy reszty filmów od tego reżysera. Z funkcji tej można również skorzystać przechodząc do pola "Informacje" i klikając w nazwisko twórcy.
Patryk Vega jest scenarzystą filmu na DVD. Kliknięcie utaj spowoduje wyświetlenie listy reszty filmów tego scenarzysty. Z funkcji tej można także skorzystać przechodząc do pola "Informacje" i klikając w jego nazwisko.
Produkt znany jest również jako: Pitbull, Pitbull. Pałacowi vs miastowi.
Problem ten można zgłosić korzystając z opcji "zgłoś poprawkę" znajdującej się nad polem "Informacje". W ramach tej funkcji można zgłosić między innymi aktualizację daty, dodać lub zmienić opis, zamieścić zwiastun oraz trailer, czy też przesłać nową okładkę lub plakat.
20 czerwca 2016, poniedziałek
Komentarze