sobota, 3 czerwca

Oznaczenie treści
 

Piotr Różański - Odnowienie aktu zawierzenia się Jezusowi przez ręce Maryi

(2023)
Inne

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Piotr Różański - Odnowienie aktu zawierzenia się Jezusowi przez ręce Maryi

Data premiery

poniedziałek
29.05.2023
5 dni temu
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Inne
Ranking:
857   1461

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Trzyletni program comiesięcznego odnowienia aktu zawierzenia się Chrystusowi przez ręce Maryi.
Ta książka adresowana jest do osób, które już odbyły trwające trzydzieści trzy dni rekolekcje i dokonały aktu zawierzenia, a teraz pragną zgłębiać zaproponowaną przez św. Ludwika duchowość i żyć nią jeszcze bardziej poprzez regularne comiesięczne odnawianie raz złożonej deklaracji. Takim osobom proponujemy trzyletni program comiesięcznego odnowienia aktu zawierzenia. Treść poszczególnych lat odpowiada trzem zagadnieniom rozwijanym w "Traktacie o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi":
rok pierwszy – tajemnica Jezusa Chrystusa, który jest celem i kresem naszego pielgrzymowania;
rok drugi – Najświętsza Maryja Panna, droga prowadzącą do Chrystusa;
rok trzeci – tożsamość prawdziwych czcicieli Najświętszej Dziewicy Maryi.
Ojciec Piotr Różański przygotował propozycję lektur i modlitw na każdy z trzydziestu sześciu miesięcy. Jeśli comiesięczne odnowienie aktu zawierzenia przeżywane jest we wspólnocie, proponowane materiały będą doskonałą pomocą w dzieleniu się słowem Bożym w grupach czy w czasie adoracji Najświętszego Sakramentu. Jeśli odnowienie praktykowane jest indywidualnie, przygotowany program umożliwi jeszcze bardziej systematyczne i świadome przeżywanie owoców płynących z oddania się Jezusowi przez ręce Maryi.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

W jakim terminie ukaże się Odnowienie aktu zawierzenia się Jezusowi przez ręce Maryi?

Książka debiutowała będzie 29 maja 2023 (data wydania w Polsce). W celu sprawdzenia daty z innego regionu należy wybrać odpowiednią flagę. Domyślny region można zmienić w w ustawieniach konta.

Chcę dostawać nowe raporty o zmianach dotyczących książki. W jaki sposób tego dokonać?

Aby otrzymywać aktualne informacje o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. O zmianach poinformujemy wysyłając wiadomość na podany adres e-mail, a także opublikujemy je na stronie "Aktualności".

Czy dostępna jest możliwość zasugerowania książki innym osobom?

Książkę można zasugerować znajomym poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

W jakiej cenie mogę zakupić książkę?

Żeby sprawdzić cenę książki kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.

Chcę zamówić książkę Odnowienie aktu zawierzenia się Jezusowi przez ręce Maryi. W którym sklepie jest dostępny do zakupu ten produkt?

Książkę można zamówić tutaj. Aby zobaczyć więcej sklepów należy przejść do zakładki "Gdzie kupić?" znajdującej się z prawej strony.

W którym miejscu mogę przeglądać nowe raporty odnośnie książki Odnowienie aktu zawierzenia się Jezusowi przez ręce Maryi?

W celu znalezienia świeżych informacji należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.

W którym miejscu mogę przyporządkować notę dla tego produktu?

Aby tego dokonać należy wyznaczyć właściwą ocenę w skali 1-5, a następnie zaznaczyć wybór kliknięciem. Opcja ta dostępna jest jedynie dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

Na jakiej podstawie przeliczona została nota książki?

Premiera książki Odnowienie aktu zawierzenia się Jezusowi przez ręce Maryi nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który nowelista pisze tę książkę?

Piotr Różański jest autorem książki Odnowienie aktu zawierzenia się Jezusowi przez ręce Maryi. Resztę książek napisanych przez tego autora można znaleźć utaj lub kliknąć w jego nazwisko znajdujące się w polu "Informacje".

Kto odpowiada za wydanie tej książki?

Wydawcą książki jest ESPe. Żeby zobaczyć jakie inne książki zostały wydane przez tę firmę należy kliknąć w en odnośnik albo udać się do pola "Informacje" i kliknąć w nazwę wydawnictwa.

Znalazłem na tej stronie błędne dane. W jaki sposób można je skorygować?

Poprawkę można zgłosić klikając tutaj. W ramach tej funkcji można zgłosić między innymi aktualizację daty, dodać lub zmienić opis, zamieścić zwiastun oraz trailer, czy też przesłać nową okładkę lub plakat.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Piotr Różański - Odnowienie aktu zawierzenia się Jezusowi przez ręce Maryi? Kiedy wychodzi Piotr Różański - Odnowienie aktu zawierzenia się Jezusowi przez ręce Maryi?
Data wydania książki zaplanowana została na 29.05.2023. Nowa książka Piotr Różański z 2023 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2023 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Piotr Różański - Odnowienie aktu zawierzenia się Jezusowi przez ręce Maryi data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 29 maja 2023, poniedziałek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie