poniedziałek, 22 kwietnia

Oznaczenie treści
 

Piotr Plebaniak - 36 forteli. Chińska sztuka podstępu, układania planów i skutecznego działania

(2020)
Historia

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Piotr Plebaniak - 36 forteli. Chińska sztuka podstępu, układania planów i skutecznego działania

Data premiery

wtorek
10.03.2020
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Historia
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Ponad 100 opisów wojen, bitew, manewrów i forteli w wykonaniu wybitnych dowódców i przewrotnych mężów stanu.
Bodaj najlepsze momenty Sienkiewiczowskiej trylogii to opisy forteli obmyślanych przez imć Zagłobę. Dzięki znajomości ludzkiej psychiki łatwo zdobywał on szacunek swoich towarzyszy, a także zaskarbiał sobie uśmiech podziwu czytelnika.
W tej książce znajdziesz opowieści o czynach ludzi takich jak Zagłoba. O wybitnych dowódcach formatu Lawrence'a z Arabii i mężach stanu jak słynny chiński strateg Zhuge Liang, ale też postaciach fikcyjnych, takich jak dowódca filmowego "Czerwonego Października". "Dowódca wypłoszył ich z wody!" – krzyczy jeden z załogantów, widząc awaryjne wynurzenie wrogiej jednostki. Okrzykiem tym puentuje świetnie to, jak postronni widzą rozgrywki toczone przez "graczy" w mrocznych głębiach pod mamiącą spokojem powierzchnią.
Ci gracze zdawali się działać w "równoległym świecie". Niby patrzyli na to samo, niby mieli ten sam zestaw informacji co inni uczestnicy i obserwatorzy, ale składali z nich układankę zupełnie odmienną. Dostrzegali łańcuchy przyczyn i skutków, które zwykły człowiek jest w stanie dostrzec dopiero po całym zdarzeniu lub wcale, i potrafili na nie wpływać.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy debiutować będzie książka 36 forteli. Chińska sztuka podstępu, układania planów i skutecznego działania?

Książka pojawi się 10 marca 2020 (data wydania w Polsce). Należy kliknąć w odpowiednie flagi, żeby sprawdzić daty z innego regionu. Domyślny region można zmienić w w ustawieniach konta.

W jaki sposób można śledzić bieżące raporty o premierze?

Aby śledzić aktualne raporty o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Powiadomienia o zmianach wysłane zostaną we wiadomości e-mail oraz będą opublikowane na stronie "Aktualności".

Chcę powiedzieć o książce innym osobom. Jak mogę to zrobić?

O książce można wspomnieć innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te znajdują się na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Jaka jest cena książki?

Żeby sprawdzić ile należy zapłacić za książkę kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

Chcę zamówić książkę 36 forteli. Chińska sztuka podstępu, układania planów i skutecznego działania. W którym miejscu można znaleźć ten tytuł?

Książka 36 forteli. Chińska sztuka podstępu, układania planów i skutecznego działania jest do zakupu tutaj. Lista sklepów sprzedających ten produkt umieszczona jest na liście "Gdzie kupić?".

W którym miejscu sprawdzę najnowsze raporty dotyczące książki?

W celu obejrzenia najnowszych doniesień należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.

Czy można ocenić ten produkt?

W tym celu należy założyć nowe konto w serwisie lub zalogować się na już istniejące. Następnie w polu "Oceń" należy nadać właściwą wartość w skali 1-5 i zapieczętować ją kliknięciem.

Jaką metodą zliczona została ocena?

Premiera książki 36 forteli. Chińska sztuka podstępu, układania planów i skutecznego działania nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który autor odpowiedzialny jest za tę książkę?

Piotr Plebaniak jest twórcą książki 36 forteli. Chińska sztuka podstępu, układania planów i skutecznego działania. Żeby zobaczyć jakie inne książki zostały napisane przez tego autora należy kliknąć utaj albo przejść do pola "Informacje" i kliknąć w nazwisko pisarza.

Który wydawca wydał tę książkę?

Wydawnictwo Zysk i S-ka sprawuje nadzór nad wydaniem książki. Lista książek wydanych przez tę firmę znajduje się utaj.

Na stronie wypisane są przekłamane dane. Gdzie mogę zgłosić poprawkę?

Aby to zrobić należy wypełnić formularz "zgłoś poprawkę", do którego odnośnik umieszczony jest nad polem "Informacje". Zgłaszać można błędne daty premiery, opisy, okładki lub plakaty oraz zwiastuny.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Piotr Plebaniak - 36 forteli. Chińska sztuka podstępu, układania planów i skutecznego działania? Kiedy wychodzi Piotr Plebaniak - 36 forteli. Chińska sztuka podstępu, układania planów i skutecznego działania?
Data wydania książki zaplanowana została na 10.03.2020. Nowa książka Piotr Plebaniak z 2020 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2020 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Piotr Plebaniak - 36 forteli. Chińska sztuka podstępu, układania planów i skutecznego działania data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 10 marca 2020, wtorek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie