piątek, 2 grudnia

Oznaczenie treści
 

Piotr Plebaniak - 36 forteli. Chińska sztuka podstępu, układania planów i skutecznego działania

(2020)
Historia

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Piotr Plebaniak - 36 forteli. Chińska sztuka podstępu, układania planów i skutecznego działania

Data premiery

wtorek
10.03.2020
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Historia
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Ponad 100 opisów wojen, bitew, manewrów i forteli w wykonaniu wybitnych dowódców i przewrotnych mężów stanu.
Bodaj najlepsze momenty Sienkiewiczowskiej trylogii to opisy forteli obmyślanych przez imć Zagłobę. Dzięki znajomości ludzkiej psychiki łatwo zdobywał on szacunek swoich towarzyszy, a także zaskarbiał sobie uśmiech podziwu czytelnika.
W tej książce znajdziesz opowieści o czynach ludzi takich jak Zagłoba. O wybitnych dowódcach formatu Lawrence'a z Arabii i mężach stanu jak słynny chiński strateg Zhuge Liang, ale też postaciach fikcyjnych, takich jak dowódca filmowego "Czerwonego Października". "Dowódca wypłoszył ich z wody!" – krzyczy jeden z załogantów, widząc awaryjne wynurzenie wrogiej jednostki. Okrzykiem tym puentuje świetnie to, jak postronni widzą rozgrywki toczone przez "graczy" w mrocznych głębiach pod mamiącą spokojem powierzchnią.
Ci gracze zdawali się działać w "równoległym świecie". Niby patrzyli na to samo, niby mieli ten sam zestaw informacji co inni uczestnicy i obserwatorzy, ale składali z nich układankę zupełnie odmienną. Dostrzegali łańcuchy przyczyn i skutków, które zwykły człowiek jest w stanie dostrzec dopiero po całym zdarzeniu lub wcale, i potrafili na nie wpływać.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy udostępniona będzie książka 36 forteli. Chińska sztuka podstępu, układania planów i skutecznego działania?

Książka 36 forteli. Chińska sztuka podstępu, układania planów i skutecznego działania debiutowała będzie 10 marca 2020 (data premiery w Polsce). Należy kliknąć w odpowiednie flagi, żeby sprawdzić daty z innego regionu. Opcja zmiany domyślnie wyświetlanego regionu dostępna jest w ustawieniach konta.

Chcę otrzymywać świeże wieści o zmianach dotyczących książki. W jaki sposób tego dokonać?

Aby dostawać informacje o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Zmiany można zobaczyć na stronie "Aktualności" lub otrzymać powiadomienie we wiadomości e-mail.

Chcę napisać o książce innym osobom. Jak tego dokonać?

Premierę można zasugerować innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te umieszczone są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Jaką cenę trzeba zapłacić za książkę?

W celu poznania ceny książki kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.

Chcę zamówić książkę 36 forteli. Chińska sztuka podstępu, układania planów i skutecznego działania. W którym sklepie mogę nabyć ten tytuł?

Książka jest do znalezienia tutaj. W zakładce "Gdzie kupić?" prezentowana jest lista sprzedawców oferujących ten produkt.

Na jakiej stronie zobaczę najnowsze newsy odnośnie książki?

Nowe informacje można poczytać w zakładce "Newsy" znajdującej się w kolumnie po prawej stronie.

Czy mogę ocenić ten produkt?

Żeby to zrobić należy wybrać odpowiednią ocenę w skali od 1 do 5, a następnie oznaczyć wybór kliknięciem. Jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu mogą zagłosować.

Na jakiej podstawie zliczona została nota książki?

Premiera książki 36 forteli. Chińska sztuka podstępu, układania planów i skutecznego działania nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który pisarz odpowiedzialny jest za tę książkę?

Piotr Plebaniak jest autorem książki 36 forteli. Chińska sztuka podstępu, układania planów i skutecznego działania. W celu wyświetlenia listy utworów tego autora przejdź do pola "Informacje" i kliknij w jego nazwisko albo kliknij utaj.

Jaka firma jest wydawcą?

Wydawcą jest Zysk i S-ka. W celu wyświetlenia listy książek tego wydawcy kliknij w jego nazwę lub kliknij utaj.

Odnalazłem na tej stronie nieprawdziwe informacje. W jaki sposób mogę to zgłosić?

Problem ten można zgłosić korzystając z opcji "zgłoś poprawkę" dostępnej nad polem "Informacje". Zgłosić można niepoprawne daty wydania, opisy, zwiastuny oraz obrazki.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Piotr Plebaniak - 36 forteli. Chińska sztuka podstępu, układania planów i skutecznego działania? Kiedy wychodzi Piotr Plebaniak - 36 forteli. Chińska sztuka podstępu, układania planów i skutecznego działania?
Data wydania książki zaplanowana została na 10.03.2020. Nowa książka Piotr Plebaniak z 2020 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2020 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Piotr Plebaniak - 36 forteli. Chińska sztuka podstępu, układania planów i skutecznego działania data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 10 marca 2020, wtorek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie