poniedziałek, 1 marca

Oznaczenie treści
 

Piotr Gursztyn - Ribbentrop-Beck. Czy pakt Polska-Niemcy był możliwy?

(2018)
Historia

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Piotr Gursztyn - Ribbentrop-Beck. Czy pakt Polska-Niemcy był możliwy?

Data premiery

środa
18.04.2018
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Historia
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Odnośniki:
[dodaj]

Znany dziennikarz, a także historyk Piotr Gursztyn rozprawia się z kontrowersyjną tezą o potencjalnym sojuszu polsko-hitlerowskim.

"Piotr Gursztyn przekonująco udowadnia, dlaczego współpraca z Hitlerem stanowiłaślepą uliczkę, na końcu której Polacy i takdoświadczyliby klęski, a przy okazji okrylisię hańbą. Ciekawie napisana i solidnieudokumentowana pozycja. "
prof. Antoni Dudek, politolog, historyk, badacz najnowszych dziejów Polski

"To celne i wyczerpujące podsumowanie dyskusjio tym, czy Polska mogła uniknąć swojegolosu podczas drugiej wojny światowej. Świetnahistoryczna publicystyka. "
Jan Ołdakowski, dyrektor Muzeum Powstania Warszawskiego

"Autor chwycił rewizjonistycznego bykaza rogi. Pokazał, że flirt z Hitlerem byłbywasalizacją Polski. Pisze ze swadą i znajomościąepoki. "
Piotr Semka, publicysta, dziennikarz

"Książka Piotra Gursztyna to poważna odpowiedźna niepoważne zabawy historią. Autor pokazuje na dziesiątkach przykładów, że wiara w porozumienie z Hitleremto złudzenie. A przy okazji barwnie opowiadahistorię zbliżania się świata i Polskido przepaści. "
Piotr Zaremba, historyk, publicysta, komentator polityczny

"Publikacja jest skuteczną odtrutką na bałamutnetezy "rewizjonistów" rojących, że II Rzeczpospolita mogła porozumiewającsię z Niemcami, uniknąć tragediiokupacji i odnieść zwycięstwo. To książkanaukowa, ale nie sposób się od niej oderwać, choć, niestety, znamy zakończenie. "
Bronisław Wildstein, pisarz, publicystaKomentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy książka Ribbentrop-Beck. Czy pakt Polska-Niemcy był możliwy? będzie miała swoją premierę?

Książka Ribbentrop-Beck. Czy pakt Polska-Niemcy był możliwy? będzie debiutować 18 kwietnia 2018 (premiera w Polsce). Aby zmienić wyświetlaną datę należy kliknąć w odpowiednią flagę. Opcja zmiany domyślnie wyświetlanego regionu dostępna jest w ustawieniach konta.

Chcę dostawać bieżące wiadomości o zmianach dotyczących książki. W jaki sposób tego dokonać?

Aby dostawać bieżące doniesienia o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Informacje o zmianach zostaną wysłane na podany adres e-mail oraz będą opublikowane na stronie "Aktualności".

Czy jest możliwość zarekomendowania książki innym osobom?

O książce można napisać innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te umieszczone są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Za ile nabędę książkę?

Żeby sprawdzić ile trzeba zapłacić za książkę kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.

Chcę zamówić książkę Ribbentrop-Beck. Czy pakt Polska-Niemcy był możliwy?. W którym miejscu jest dostępny do kupienia ten tytuł?

Książkę można dostać tutaj. W zakładce "Gdzie kupić?" znajdują się wszystkie sklepy, w których można znaleźć ten produkt.

W którym miejscu przeczytam najświeższe informacje dotyczące książki?

Świeże wieści można poczytać w zakładce "Newsy" znajdującej się w kolumnie po prawej stronie.

Gdzie można ocenić ten tytuł?

Żeby to zrobić należy wybrać odpowiednią ocenę w skali od 1 do 5, a następnie potwierdzić wybór kliknięciem. Jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu mogą zagłosować.

Jak obliczana jest ocena?

Premiera książki Ribbentrop-Beck. Czy pakt Polska-Niemcy był możliwy? nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który literat odpowiedzialny jest za tę książkę?

Piotr Gursztyn to twórca tej książki. Resztę książek napisanych przez tego autora można znaleźć utaj lub kliknąć w jego nazwisko znajdujące się w polu "Informacje".

Który wydawca odpowiada za wydanie tej książki?

Wydawcą jest Dolnośląskie. Żeby zobaczyć jakie inne książki zostały wydane przez tę firmę należy kliknąć w en odnośnik albo udać się do pola "Informacje" i kliknąć w nazwę wydawnictwa.

Zauważyłem na stronie nieścisłe informacje. W jaki sposób mogę zgłosić poprawkę?

Poprawkę można zgłosić korzystając z opcji "zgłoś poprawkę" dostępnej nad polem "Informacje". W ramach tej funkcji można zgłosić między innymi aktualizację daty, dodać lub zmienić opis, zamieścić zwiastun oraz trailer, czy też przesłać nową okładkę lub plakat.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Piotr Gursztyn - Ribbentrop-Beck. Czy pakt Polska-Niemcy był możliwy?? Kiedy wychodzi Piotr Gursztyn - Ribbentrop-Beck. Czy pakt Polska-Niemcy był możliwy??
Data wydania książki zaplanowana została na 18.04.2018. Nowa książka Piotr Gursztyn z 2018 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2018 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Piotr Gursztyn - Ribbentrop-Beck. Czy pakt Polska-Niemcy był możliwy? data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 18 kwietnia 2018, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie