wtorek, 7 grudnia

Oznaczenie treści
 

Piotr Babiński - Korporacja Kościół. Wyznania księdza

(2020)
Faktu

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Piotr Babiński - Korporacja Kościół. Wyznania księdza

Data premiery

piątek
17.01.2020
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Literatura Faktu
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Odnośniki:
[dodaj]

Skąd się biorą księża? Jak i przez kogo są formowani? Czego oprócz ślepego posłuszeństwa i liczenia pieniędzy można się nauczyć w seminarium? Ile kosztuje dobre proboszczostwo w bogatej parafii, ile w gorszej, biedniejszej? Ile zarabia ksiądz i na czym? Jak manipuluje wiernymi?
Korporacja Kościół. Wyznania księdza, książka oparta na osobistych doświadczeniach byłego księdza Piotra Babińskiego, nie pozostawia wielu złudzeń. Tej potężnej i odwiecznej korporacji , w której nie Bóg rządzi, a nienasycona żądza władzy nad ludzkością i światem, nie da się naprawić. Można się tylko wyzwolić spod jej potężnych wpływów.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze (3)

Zdjęcie
~patriseria
2020-04-09 01:47

Chociaż o zepsuciu kościoła mówi i pisze się wiele, dopiero ten reportaż otwiera tak naprawdę oczy. Kościół już od jakiegoś czasy ma niewiele wspólnego z Pismem Świętym i dogmatami, które głosi. Babiński się nie boi. Porusza temat trudny, ciężki, dla wielu pewnie większość będzie niewiarygodna, ale robi to w świetnym stylu. Podaje argumenty, tłumaczy, a wszystko czyta się jak świetną powieść. Lekkie pióro i odwaga, czynią ten reportaż czymś ważnym. Zastanawiam się czy echo jego publikacji przebije znamienne już „Zakonnice odchodzą po cichu? Czy wśród pogoni za pieniędzmi jest jeszcze miejsce na wiarę?

 

Zdjęcie
~violaa92
2020-03-22 19:50

Czy Kościół to jedna wielka patologia? Tego możemy się dowiedzieć tylko sięgając po tę książkę ;)

 

Zdjęcie
~WolneLitery
2020-03-21 10:53

Świetnie napisana książka! Podejmuje bardzo ważną tematykę, a czyta się ją naprawdę szybko i lekko! Ciesze się, że na naszym rynku pojawiają się tak wartościowe pozycję, po które każdy z nas powinien sięgnąć.

 

Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Piotr Babiński - Korporacja Kościół. Wyznania księdza? Kiedy wychodzi Piotr Babiński - Korporacja Kościół. Wyznania księdza?
Data wydania książki zaplanowana została na 17.01.2020. Nowa książka Piotr Babiński z 2020 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2020 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Piotr Babiński - Korporacja Kościół. Wyznania księdza data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 17 stycznia 2020, piątek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie