Oznaczenie treści
 

Piekielna głębia 3

(2020)

Deep Blue Sea 3

DVD

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Piekielna głębia 3 / Deep Blue Sea 3

Data premiery

środa
12.08.2020
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Rodzaj:
DVD
Reżyseria:
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]

Odnośniki:
[dodaj]

Trzecia część fabularnej serii "Piekielna głębia". Na małej wyspie Little Happy dr Emma Collins i jej zespół monitorują szkółkę morską, w której rozmnażają się wielkie, białe rekiny. Sielankowa egzystencja wioski zostaje przerwana, gdy były chłopak Emmy przybywa w poszukiwaniu trzech morderczych rekinów, których matka, Bella, została genetycznie zmodyfikowana, aby być bardzo inteligentną... i niebezpieczną istotą. Potomstwo Belli odziedziczyło geny zabójców i jeśli zdoła przekazać je dalej, życie jakie znamy, może się skończyć się na zawsze. Przygotuj się na najbardziej śmiercionośny powrót na głębokie błękitne morze!
Materiały dodatkowe: Tonący plan i rekiny; Piekielna głębia 3: mordercza walka.



Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy dostępny będzie film Piekielna głębia 3 (Deep Blue Sea 3) na DVD?

Film ukaże się 12 sierpnia 2020 (data wydania w Polsce). Żeby zobaczyć inne daty należy wybrać odpowiednią flagę. Domyślny region można zmienić w w ustawieniach konta.

Chcę otrzymywać wiadomości o zmianach dotyczących filmu na DVD. W jaki sposób tego dokonać?

Aby śledzić najnowsze informacje o filmie skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Powiadomienia o zmianach wysłane zostaną we wiadomości e-mail oraz będą opublikowane na stronie "Aktualności".

Czy istnieje możliwość polecenia filmu na DVD innym osobom?

Premierę można zarekomendować poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Ile należy zapłacić za film?

W celu sprawdzenia ceny filmu na DVD Piekielna głębia 3 (Deep Blue Sea 3) kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

W jakim sklepie można zamówić film?

Piekielna głębia 3 (Deep Blue Sea 3) jest do zakupu tutaj. Z prawej strony znajduje się zakładka "Gdzie kupić?", w której wymienione są sklepy sprzedające ten produkt.

Gdzie można zaznajomić się z najświeższymi obrazkami oraz zwiastunami filmu na DVD?

Film aktualnie nie ma żadnych zwiastunów lub obrazków.

Gdzie mogę poczytać bieżące informacje dotyczące filmu na DVD?

W celu przeglądnięcia najświeższych wieści należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.

Chcę zaproponować ocenę. W jaki sposób mogę tego dokonać?

Aby to zrobić trzeba wybrać należytą ocenę w pięciopunktowej skali, a następnie potwierdzić wybór kliknięciem. Głos mogą oddać tylko zarejestrowani użytkownicy serwisu.

Jaką metodą wyliczono notę filmu na DVD?

Premiera filmu na DVD Piekielna głębia 3 (Deep Blue Sea 3) nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Kto reżyseruje ten film?

John Pogue jest reżyserem filmu na DVD Piekielna głębia 3 (Deep Blue Sea 3). Kliknij utaj albo w nazwisko reżysera, aby wyświetlić inne jego filmy.

Który scenarzysta pracuje nad konceptem tego filmu na DVD?

Autor scenariusza filmu na DVD nie jest jeszcze znany.

Na stronie wypisane są pomylone informacje. Gdzie mogę zgłosić poprawkę?

Aby to zrobić należy uzupełnić formularz "zgłoś poprawkę", do którego odnośnik umieszczony jest nad polem "Informacje". W ramach tej funkcji można zgłosić między innymi aktualizację daty, dodać lub zmienić opis, zamieścić zwiastun oraz trailer, czy też przesłać nową okładkę lub plakat.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Piekielna głębia 3? Kiedy wychodzi Deep Blue Sea 3?
Data wydania filmu na DVD zaplanowana została na 12.08.2020. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2020 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Piekielna głębia 3 data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 12 sierpnia 2020, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie