czwartek, 30 maja

Oznaczenie treści
 

Phil Stutz - Metody. 5 metod rozwijania odwagi, kreatywności i siły woli

(2024)
Poradniki

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Phil Stutz - Metody. 5 metod rozwijania odwagi, kreatywności i siły woli

Data premiery

środa
15.05.2024
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Poradniki
Ranking:
140   266

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

"Ludzie nie wykorzystują własnego potencjału do rozwiązywania problemów. Zwykle chcą się ich tylko pozbyć. Zamiast działać, poprzestają na szukaniu źródeł swoich kłopotów w przeszłości, ale tego rodzaju wyjaśnienia nie przynoszą pomyślnego rezultatu. Mało kto traktuje problemy i niedoskonałości jak okazje do wkroczenia na drogę do sukcesu. Wystarczy sięgnąć do swojego ukrytego potencjału za pomocą kilku potężnych i prostych metod.

Ta bestsellerowa książka opisuje pięć wyjątkowych sposobów przekształcania problemów w okazje do czynienia śmiałych zmian w swoim życiu. Dowiesz się, jak wykorzystywać przeciwności do obudzenia w sobie odwagi, przyjęcia dyscypliny i pogłębienia własnej kreatywności. Dzięki praktykowaniu przedstawionych tu metod szybko odczujesz ulgę w zmaganiu się z uporczywymi problemami, od razu odzyskasz kontrolę nad życiem i nadzieję. Nauczysz się kontrolować gniew, lepiej wyrażać siebie i skutecznie walczyć z lękami. Skorzystaj ze wskazówek zawartych w książce, a Twoje życie stanie się wyjątkowe - oparte na doświadczaniu prawdziwego szczęścia i rozumieniu ludzkiego ducha. Działanie tych metod polega na daniu Ci dostępu do najlepszej i najsilniejszej wersji siebie."Kathy Freston, autorka książki "Quantum Wellness"

"Prawdziwe szczęście jest rzeczą wysiłku, odwagi i pracy."Honore de Balzac

"W miarę upływu czasu obserwowałem, co działo się z pacjentami, którzy z moich metod korzystali regularnie. Tak jak miałem nadzieję, byli już w stanie kontrolować swoje objawy: panikę, negatywne nastawienie, unikanie odpowiedzialności. Zaczęli rozwijać w sobie nowe zdolności. Byli w stanie wyrażać siebie z większą pewnością. Ich kreatywność przekraczała dotychczasowe poziomy. Niespodziewanie stawali się liderami. Zaczynali mieć wpływ na otaczający ich świat - często po raz pierwszy w życiu."fragment książki

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy można spodziewać się premiery książki Metody. 5 metod rozwijania odwagi, kreatywności i siły woli?

Książka ma zostać wydana 15 maja 2024 (premiera w Polsce). Aby zmienić wyświetlaną datę należy kliknąć w odpowiednią flagę. Opcja zmiany domyślnie wyświetlanego regionu dostępna jest w ustawieniach konta.

Chcę otrzymywać nowe doniesienia o zmianach dotyczących książki. Jak tego dokonać?

Aby być informowanym na bieżąco o aktualizacjach należy dodać książkę do listy "Moje premiery". W tym celu kliknij w opcję "Obserwuj premierę" dostępną na pasku z opcjami. Powiadomienia o zmianach wysłane zostaną we wiadomości e-mail oraz będą opublikowane na stronie "Aktualności".

Czy jest możliwość polecenia książki innym osobom?

O książce można wspomnieć innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Za ile można znaleźć książkę?

Żeby zobaczyć ile trzeba wydać na książkę kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

W jakim miejscu mogę zamówić książkę Metody. 5 metod rozwijania odwagi, kreatywności i siły woli?

Metody. 5 metod rozwijania odwagi, kreatywności i siły woli jest do znalezienia tutaj. W zakładce "Gdzie kupić?" można znaleźć listę sklepów sprzedających ten produkt.

W którym miejscu mogę sprawdzić świeże wiadomości dotyczące książki?

Bieżące raporty można znaleźć w zakładce "Newsy" znajdującej się w kolumnie po prawej stronie.

W jaki sposób mogę przyporządkować notę dla tej książki?

W tym celu należy założyć nowe konto w serwisie lub zalogować się na już istniejące. Następnie w polu "Oceń" należy nadać należytą wartość w skali od 1 do 5 i zatwierdzić ją kliknięciem.

Jak przeliczana jest ocena książki?

Premiera książki Metody. 5 metod rozwijania odwagi, kreatywności i siły woli nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który autor odpowiedzialny jest za tę książkę?

Phil Stutz jest twórcą książki Metody. 5 metod rozwijania odwagi, kreatywności i siły woli. W celu wyświetlenia listy książek tego autora przejdź do pola "Informacje" i kliknij w jego nazwisko albo kliknij utaj.

Które wydawnictwo wyda tę książkę?

Wydawcą jest Sensus. Inne książki wydane przez to wydawnictwo można znaleźć utaj albo kliknąć w jego nazwę zamieszczoną w zakładce "Informacje".

Spostrzegłem na tej stronie błędne dane. W jaki sposób mogę to zgłosić?

Aby to zrobić należy wypełnić formularz "zgłoś poprawkę", do którego odnośnik umieszczony jest nad polem "Informacje". Do poprawy zgłosić można między innymi nieaktualne daty, opisy oraz okładki.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Phil Stutz - Metody. 5 metod rozwijania odwagi, kreatywności i siły woli? Kiedy wychodzi Phil Stutz - Metody. 5 metod rozwijania odwagi, kreatywności i siły woli?
Data wydania książki zaplanowana została na 15.05.2024. Nowa książka Phil Stutz z 2024 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2024 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Phil Stutz - Metody. 5 metod rozwijania odwagi, kreatywności i siły woli data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 15 maja 2024, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie