piątek, 12 sierpnia

Oznaczenie treści
 

Petra Maria Schmitt, Christian Dreller - Skąd się wzięło pisklę w jajku? Historyjki dla ciekawskich dzieci

(2017)
Audiobook

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Petra Maria Schmitt, Christian Dreller - Skąd się wzięło pisklę w jajku? Historyjki dla ciekawskich dzieci

Data premiery

środa
17.05.2017
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Audiobook
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Odnośniki:
[dodaj]

Maksio i Laura organizują wycieczkę łodzią i dowiadują się, skąd się bierze deszcz w chmurach. Ewa zastanawia się, kto włącza i wyłącza światło w lodówce. A Emil chce wiedzieć jedno: dokąd właściwie astronauta chodzi na siusiu? W tych trzymających w napięciu, intrygujących historyjkach znajdziecie odpowiedzi na wiele pytań nurtujących dzieci. Nie tylko one mogą się wiele nauczyć!Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy ukaże się książka Skąd się wzięło pisklę w jajku? Historyjki dla ciekawskich dzieci?

Książka zadebiutuje 17 maja 2017 (premiera w Polsce). Należy kliknąć w odpowiednie flagi, żeby sprawdzić daty z innego regionu. Wyświetlanie domyślnego regionu można skonfigurować korzystając z opcji "Ustawienia serwisu" dostępnej pod zakładką "Moje konto".

W jaki sposób można obserwować najnowsze wieści o premierze książki?

Aby otrzymywać najnowsze komunikaty o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Zmiany można zobaczyć na stronie "Aktualności" lub otrzymać powiadomienie we wiadomości e-mail.

Chcę donieść o książce znajomym. Jak mogę to zrobić?

Premierę można polecić innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Za ile zamówię książkę?

Aby zobaczyć jaka jest cena książki Skąd się wzięło pisklę w jajku? Historyjki dla ciekawskich dzieci kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.

Chcę nabyć książkę Skąd się wzięło pisklę w jajku? Historyjki dla ciekawskich dzieci. Gdzie mogę zakupić ten tytuł?

Skąd się wzięło pisklę w jajku? Historyjki dla ciekawskich dzieci jest do dostania tutaj. Więcej można znaleźć w zakładce "Gdzie kupić?" znajdującej się z prawej strony.

Gdzie mogę zobaczyć najnowsze wieści odnośnie książki Skąd się wzięło pisklę w jajku? Historyjki dla ciekawskich dzieci?

W celu przeglądania świeżych wiadomości należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.

W którym miejscu mogę przyporządkować notę dla tego tytułu?

Aby ocenić książkę należy wyznaczyć należytą wartość w skali 1-5, a następnie zapieczętować wybór kliknięciem. Opcja ta dostępna jest jedynie dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

W jaki sposób obliczona została nota książki?

Premiera książki Skąd się wzięło pisklę w jajku? Historyjki dla ciekawskich dzieci nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który nowelista tworzy tę książkę?

Petra Maria Schmitt, Christian Dreller jest autorem książki Skąd się wzięło pisklę w jajku? Historyjki dla ciekawskich dzieci. Żeby poznać inne utwory od tego autora należy kliknąć utaj albo kliknąć w jego nazwisko w zakładce "Informacje".

Jaki wydawca zamierza wydać tę książkę?

Wydawnictwo Biblioteka Akustyczna czuwa nad wydaniem książki. Inne książki wydane przez to wydawnictwo można znaleźć utaj albo kliknąć w jego nazwę zamieszczoną w zakładce "Informacje".

Zauważyłem na stronie niedobre dane. W jaki sposób można je skorygować?

Aby to zrobić należy uzupełnić formularz "zgłoś poprawkę", do którego odnośnik umieszczony jest nad polem "Informacje". Zgłosić można niepoprawne daty wydania, opisy, zwiastuny oraz obrazki.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Petra Maria Schmitt, Christian Dreller - Skąd się wzięło pisklę w jajku? Historyjki dla ciekawskich dzieci? Kiedy wychodzi Petra Maria Schmitt, Christian Dreller - Skąd się wzięło pisklę w jajku? Historyjki dla ciekawskich dzieci?
Data wydania książki zaplanowana została na 17.05.2017. Nowa książka Petra Maria Schmitt, Christian Dreller z 2017 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2017 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Petra Maria Schmitt, Christian Dreller - Skąd się wzięło pisklę w jajku? Historyjki dla ciekawskich dzieci data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 17 maja 2017, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie