czwartek, 30 marca

Oznaczenie treści
 

Peter Hollins - Jak uczyć dzieci, by wykorzystywały w pełni swój potencjał?

(2023)
Poradniki

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Peter Hollins - Jak uczyć dzieci, by wykorzystywały w pełni swój potencjał?

Data premiery

wtorek
28.02.2023
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Poradniki
Ranking:
498   687

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Jak nauczać, aby pomóc uczniom w zrozumieniu nie tylko prostych, ale i zaawansowanych struktur, zasad i praktyk? Jak jeszcze możesz wesprzeć swoich podopiecznych, aby naukę traktowali nie jako przymus, ale by podchodzili do niej z zainteresowaniem, a nawet z fascynacją? Nauka to proces, w którym nauczyciel powinien być nie tylko źródłem wiedzy, ale i przewodnikiem ― aby uczniowie znaleźli w nim wsparcie i mieli pewność, że doprowadzi ich do miejsca, w którym chcieliby się znaleźć.
Ta książka powstała nie tylko w celu zapoznania nauczycieli z kilkoma modelami nauczania, ale przede wszystkim po to, aby podpowiedzieć im konkretne sposoby wsparcia uczniów. Zawiera sprawdzone wskazówki, jak wzbudzić u ucznia chęć nauki i sprawić, by wykazywał coraz większą chęć rozwoju i poszerzania swojej wiedzy. Jest przeznaczona dla tych nauczycieli, którym nie wystarcza już przekonanie, że w nauczaniu mogą bazować wyłącznie na zdobytej kiedyś wiedzy. Nauczanie wymaga ciągłego doskonalenia się, poznawania nowych metod i korzystania z innowacji. Oto przewodnik, który pomoże Ci kształtować uczniów głodnych wiedzy i pragnących osiągać coraz to ambitniejsze cele.
Dzięki tej książce:
Poznasz modele pedagogiczne i sposoby ich zastosowania w praktyce
Lepiej zrozumiesz rolę nauczyciela
Przyswoisz ogólne zasady nauczania i edukacji
Przekonasz się do koncepcji widocznego uczenia się
Uświadomisz sobie, jaką rolę w nauczaniu odgrywa nastawienie ucznia
Niech nauka wzbudza ciekawość i fascynację!
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Na kiedy ogłoszona została premiera książki Jak uczyć dzieci, by wykorzystywały w pełni swój potencjał??

Książka Jak uczyć dzieci, by wykorzystywały w pełni swój potencjał? debiutowała będzie 28 lutego 2023 (data wydania w Polsce). Żeby wyświetlić datę z innego regionu należy kliknąć w odpowiednią flagę. Dodatkowe ustawienia regionalne dostępne są w zakładce "Moje konto".

Chcę dostawać nowe komunikaty o zmianach dotyczących książki. Jak tego dokonać?

Aby otrzymywać najświeższe doniesienia o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Powiadomienia o zmianach zostaną wysłane na e-mail oraz pojawią się na stronie "Aktualności".

Chcę powiedzieć o książce innym osobom. Jak tego dokonać?

O książce można wspomnieć znajomym poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te znajdują się na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

W jakiej cenie mogę znaleźć książkę?

Żeby sprawdzić jaka jest cena książki Jak uczyć dzieci, by wykorzystywały w pełni swój potencjał? kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

W którym sklepie można zakupić książkę Jak uczyć dzieci, by wykorzystywały w pełni swój potencjał??

Jak uczyć dzieci, by wykorzystywały w pełni swój potencjał? można dostać tutaj. W zakładce "Gdzie kupić?" prezentowana jest lista sprzedawców oferujących ten produkt.

Gdzie mogę znaleźć nowe wieści odnośnie książki?

Aby znaleźć najświeższe raporty należy skorzystać z zakładki "Newsy", która znajduje się w kolumnie z prawej strony.

Gdzie można przypisać ocenę dla tego tytułu?

Aby ocenić książkę należy nadać odpowiednią wartość w skali od 1 do 5, a następnie zaakceptować wybór kliknięciem. Tylko zarejestrowani użytkownicy serwisu mogą oddać swój głos.

Jaką metodą przeliczana jest nota książki?

Premiera książki Jak uczyć dzieci, by wykorzystywały w pełni swój potencjał? nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który pisarz napisał tę książkę?

Autorem książki jest Peter Hollins. Kliknięcie w nazwisko pisarza spowoduje wyświetlenie innych wydawnictw książkowych przez niego napisanych. Z funkcji tej można skorzystać przechodząc do pola "Informacje".

Który wydawca wyda tę książkę?

Wydawcą książki jest firma Sensus. Listę książek wydanych przez to wydawnictwo można znaleźć utaj.

Na tej stronie napisane są omyłkowe dane. Gdzie mogę to zgłosić?

Żeby zgłosić poprawkę należy wypełnić formularz umieszczony tutaj. Do poprawy zgłosić można między innymi nieaktualne daty, opisy oraz okładki.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Peter Hollins - Jak uczyć dzieci, by wykorzystywały w pełni swój potencjał?? Kiedy wychodzi Peter Hollins - Jak uczyć dzieci, by wykorzystywały w pełni swój potencjał??
Data wydania książki zaplanowana została na 28.02.2023. Nowa książka Peter Hollins z 2023 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2023 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Peter Hollins - Jak uczyć dzieci, by wykorzystywały w pełni swój potencjał? data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 28 lutego 2023, wtorek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie