piątek, 18 sierpnia

Oznaczenie treści
 

Paweł Zakrzewski - Kompendium DTP. Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign i Acrobat w praktyce. Wydanie II

(2011)
IT

Obserwuj premierę
Poleć znajomemu
Oceń:

Oceń:


Paweł Zakrzewski - Kompendium DTP. Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign i Acrobat w praktyce. Wydanie II

Data premiery

piątek
11.11.2011
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Informatyka
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Poznaj nowoczesny warsztat pracy operatora DTP
Naucz się technik studyjnych i obsługi najlepszych programów graficznych
Dowiedz się, jak wykorzystać zdobytą wiedzę, aby osiągnąć profesjonalne efekty

Poznaj rozbudowane możliwości pakietu Adobe CS5

Zwiększające się tempo życia i coraz silniejsza konkurencja na rynku usług graficznych wymuszają na pracownikach zakładów drukarskich, studentach DTP oraz agencjach reklamowych poszerzanie własnych umiejętności. Muszą oni podejmować się wielu zadań i spełniać różne funkcje, tradycyjnie należące do innych osób, działów, a nawet firm. Trudno być dziś jedynie grafikiem komputerowym, "składaczem" lub drukarzem, często bowiem jedna osoba jest odpowiedzialna za przebieg całego procesu przygotowania i produkcji publikacji. Problem ten jeszcze bardziej skomplikowały pojawienie się i szybka popularyzacja zupełnie nowych, nieznanych wcześniej rodzajów mediów. Klasyczny grafik czy operator DTP bywa więc również odpowiedzialny za przystosowanie publikacji do potrzeb użytkowników internetu lub innych elektronicznych środków komunikacji.Jak połapać się w tym chaosie? Jak ogarnąć całość działań zmierzających do uzyskania naprawdę profesjonalnych efektów? Jak połączyć możliwości narzędzi oferowanych przez różne programy? Wreszcie, jak zastosować posiadaną już wiedzę w praktyce? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedzi w książce "Kompendium DTP. Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign i Acrobat w praktyce. Wydanie II". Pozycja stanowi prawdopodobnie jedyny, a na pewno jedyny tak kompletny zbiór wiedzy na temat praktycznego zastosowania kilku najważniejszych narzędzi, oferowanych przez aplikacje należące do pakietu CS5 firmy Adobe.Dzięki tej lekturze poznasz podstawowe pojęcia związane z DTP i grafiką komputerową. Nauczysz się używać programu Photoshop do korekcji zdjęć oraz łączenia i przekształcania obrazów. Opanujesz techniki stosowania efektów specjalnych. Dowiesz się, jak wykorzystać program Illustrator do tworzenia i edytowania grafiki wektorowej oraz łączenia jej z elementami rastrowymi i tekstowymi. Poznasz również narzędzia oferowane przez program InDesign oraz sposoby tworzenia w nim dokumentów jedno- i wielostronicowych, importowania elementów graficznych, dodawania tabel i modułów. Praca z tekstem i stosowanie stylów przestaną być dla Ciebie czarną magią. Nie ominą Cię także zagadnienia związane z przygotowaniem publikacji do druku i zapisywaniem jej w różnych formatach.


Podstawowe pojęcia z zakresu DTP i grafiki komputerowej
Warsztat i narzędzia niezbędne w pracy grafika oraz operatora DTP
Funkcje programu Photoshop
Korekcja zdjęć i wykorzystanie narzędzi edycyjnych
Używanie warstw, przekształcanie obrazów i tworzenie montaży
Korekcja barw i stosowanie efektów specjalnych
Tworzenie i edytowanie obiektów wektorowych w Illustratorze
Łączenie elementów rastrowych i tekstowych z wektorowymi
Edycja ścieżek i używanie efektów oferowanych przez program Illustrator
Tworzenie i edytowanie publikacji za pomocą InDesigna
Przygotowywanie dokumentów do druku

Tworzenie grafik i składanie dokumentów może być naprawdę proste!Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Paweł Zakrzewski - Kompendium DTP. Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign i Acrobat w praktyce. Wydanie II? Kiedy wychodzi Paweł Zakrzewski - Kompendium DTP. Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign i Acrobat w praktyce. Wydanie II?
Data wydania książki zaplanowana została na 11.11.2011. Nowa książka Paweł Zakrzewski z 2011 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2011 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Paweł Zakrzewski - Kompendium DTP. Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign i Acrobat w praktyce. Wydanie II data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 11 listopada 2011, piątek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie