środa, 29 czerwca

Oznaczenie treści
 

Paweł Malinowski - Umysł, ciało, duchowość. Drogi do zdrowia i rozwoju duchowego z perspektywy psychoterapeuty

(2021)
Inne

Obserwuj premierę
Ocena:


Paweł Malinowski - Umysł, ciało, duchowość. Drogi do zdrowia i rozwoju duchowego z perspektywy psychoterapeuty

Data premiery

środa
24.03.2021
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Inne
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Umysł, ciało, duchowość. Drogi do zdrowia i rozwoju duchowego z perspektywy psychoterapeuty.
Bardzo potrzebna książka, odpowiadająca na wiele ważnych pytań trapiących współczesnych ludzi, którzy szukają sposobów ratowania swego zdrowia i życia.
Wojciech Eichelberger, psychoterapeuta, trener, doradca
biznesowy, propagator terapii integralnej
Umysł, ciało, duchowość łączy inspirującą opowieść psychoterapeuty o własnej drodze do rozwoju osobistego i zdrowia z przydatnymi narzędziami, które pomogą zrozumieć, jak bardzo zdrowie fizyczne może się przekładać na stan psychiczny. Częste problemy, takie jak przewlekłe zmęczenie czy obniżony nastrój, mogą bowiem negatywnie wpływać nie tylko na samopoczucie czy sprawność intelektualną, lecz także na możliwość wewnętrznego rozwoju.
Książka składa się z dwóch części. Pierwsza poświęcona jest psychoterapii, praktyce medytacyjnej oraz duchowości, druga natomiast prezentuje rzetelną wiedzę na temat konkretnych działań sprzyjających odbudowie zdrowia fizycznego, które są przedstawione w duchu medycyny integracyjnej i oparte na wynikach najnowszych badań. Autor przekonująco wyjaśnia, jak ważne jest zajmowanie się nie tylko własnymi myślami i emocjami, lecz także ciałem. Umysł i ciało stanowią bowiem nierozłączne aspekty jednego systemu.
Poza wskazówkami do pracy nad rozwojem osobistymi w książce znajdują się również informacje dotyczące prawidłowego funkcjonowaniem organizmu, związane m. in. z uzupełnianiem niedoborów składników odżywczych, usuwaniem obciążeń toksycznych, zastosowaniem wybranych ziół, a także diagnostyką i leczeniem boreliozy, która jest bardzo kłopotliwa w rozpoznaniu i leczeniu.
O książce:
"Bardzo potrzebna książka odpowiadająca na wiele ważnych pytań dotyczących zdrowia i życia w dżungli dezinformacji. Autor rzetelnie, wyczerpująco i ciekawie przekonuje czytelnika do zalet multimodalnego, integralnego traktowania naszych problemów psychologicznych i egzystencjalnych oraz do szerszej, bardziej wszechstronnej autorefleksji. Wartościowa lektura dla osób zainteresowanych własnym rozwojem, a szczególnie dla tych, którzy chcą pomagać innym w rozwoju. "
Wojciech Eichelberger, psychoterapeuta, trener, doradca biznesowy
"Polecam tę książkę wszystkim zainteresowanym zdrowiem w szerszej perspektywie. Jest to moim zdaniem jedna z ważniejszych publikacji na temat funkcjonowania organizmu, a na pewno najbardziej uniwersalnych spośród tych, które się ostatnio ukazały. Jasny, prosty język, zwięzły przekaz, a przede wszystkim wyważony sposób narracji – bez umniejszania roli głównego nurtu medycyny czy gloryfikacji którejkolwiek metody – sprzyja lekturze. Przedstawione informacje zostały zaś poparte obszernym zestawem prac naukowych i doświadczeniem wielu lekarzy. Autor omawia m. in. tematy zrównoważonej suplementacji, odżywiania i odtruwania organizmu, nie pomijając psychologii i duchowości człowieka, czym zachęca do całościowego spojrzenia na istotę ludzką. "
lek. med. Waldemar Rybiński, specjalista chorób wewnętrznych i medycyny rodzinnej, praktyk medycyny funkcjonalnej
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Paweł Malinowski - Umysł, ciało, duchowość. Drogi do zdrowia i rozwoju duchowego z perspektywy psychoterapeuty? Kiedy wychodzi Paweł Malinowski - Umysł, ciało, duchowość. Drogi do zdrowia i rozwoju duchowego z perspektywy psychoterapeuty?
Data wydania książki zaplanowana została na 24.03.2021. Nowa książka Paweł Malinowski z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Paweł Malinowski - Umysł, ciało, duchowość. Drogi do zdrowia i rozwoju duchowego z perspektywy psychoterapeuty data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 24 marca 2021, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie