
Paweł Dobrowolski - Nie daj się frankowi. Poradnik dla kredytobiorców, których zadłużenie przekracza wartość nieruchomości(2015) | Poradniki |


W Polsce żyje 700 tysięcy ludzi, którzy wzięli kredyt hipoteczny we frankach szwajcarskich. Ponad 200 tysięcy z nich ma obecnie do spłaty więcej niż wynosi wartość nieruchomości. Autor krok po kroku opisuje, jak się wykaraskać z pułapki rosnącego zadłużenia: jak grać z bankami, czyli co zrobić: czy opłaca się dalej spłacać kredyt (czy stać na to zadłużonego, jakie ma możliwości rozłożenia długu etc. ), czy może jednak ogłosić upadłość i podjąć negocjacje z bankiem? Jaki scenariusz jest w danej sytuacji najwłaściwszy? Książka ujęta w formę prostych ćwiczeń (rozpisanych na drzewka decyzyjne), wskazując wady i zalety każdego z rozwiązań, ułatwia podjęcie najtrafniejszej decyzji finansowej.

Książka Nie daj się frankowi. Poradnik dla kredytobiorców, których zadłużenie przekracza wartość nieruchomości ma być wydana 4 września 2015 (data premiery w Polsce).
Aby śledzić aktualne informacje o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. O zmianach poinformujemy wysyłając wiadomość na podany adres e-mail, a także opublikujemy je na stronie "Aktualności".
Książkę można zasugerować znajomym poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te znajdują się na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.
Aby sprawdzić jaka jest cena książki Nie daj się frankowi. Poradnik dla kredytobiorców, których zadłużenie przekracza wartość nieruchomości kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.
Książkę Nie daj się frankowi. Poradnik dla kredytobiorców, których zadłużenie przekracza wartość nieruchomości można zamówić tutaj. Produkt można znaleźć w sklepach znajdujących się w zakładce "Gdzie kupić?".
Najświeższe doniesienia można obejrzeć w zakładce "Newsy" znajdującej się w kolumnie po prawej stronie.
Aby to zrobić trzeba nadać należytą ocenę od 1 do 5, a następnie oznaczyć wybór kliknięciem. Swój głos mogą oddać jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu.
Premiera książki Nie daj się frankowi. Poradnik dla kredytobiorców, których zadłużenie przekracza wartość nieruchomości nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.
Twórcą książki jest Paweł Dobrowolski. Żeby sprawdzić listę pozostałych książek tego twórcy należy udać się do pola "Informacje" i kliknąć w jego nazwisko albo kliknąć utaj.
Wydawcą książki jest Kurhaus Publishing. Żeby zobaczyć jakie inne książki zostały wydane przez tę firmę należy kliknąć w en odnośnik albo udać się do pola "Informacje" i kliknąć w nazwę wydawnictwa.
Aby tego dokonać należy uzupełnić formularz "zgłoś poprawkę", do którego odnośnik znajduje się nad polem "Informacje". Dzięki temu można wnieść o aktualizacje dat, opisów i odnośników oraz zmiany trailerów albo okładek.
4 września 2015, piątek
Komentarze