środa, 29 maja

Oznaczenie treści
 

Patrick Bringley - Całe piękno świata. Poruszająca opowieść strażnika Metropolitan Museum of Art o sztuce i życiu

(2024)
Sztuka

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Patrick Bringley - Całe piękno świata. Poruszająca opowieść strażnika Metropolitan Museum of Art o sztuce i życiu

Data premiery

środa
08.05.2024
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Sztuka
Ranking:
416   674

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]Fascynująca podróż po Metropolitan Museum of Art i jego skarbach.Każdego roku miliony odwiedzają Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku. Ale tylko nieliczni mają nieograniczony dostęp do każdego jego zakamarka. Są to strażnicy, którzy pilnują zgromadzonych tu skarbów. Patrick Bringley nigdy nie myślał, że będzie jednym z nich. Kiedy jednak u jego starszego brata zdiagnozowano raka, on sam poczuł potrzebę ucieczki od codziennego życia. Rzucił więc dotychczasową pracę dla New Yorkera i poszukał ukojenia w najpiękniejszym miejscu, jakie znał.Ku jego zaskoczeniu i radości czytelnika, to tymczasowe schronienie stało się domem Bringleya na dekadę. Podążamy za nim, gdy strzeże delikatnych skarbów od Egiptu po Rzym, przechadza się labiryntami pod galeriami i zachwyca się pięknymi dziełami. Dzięki niemu poznajemy nie tylko wspaniałą sztukę z kolekcji Metropolitan Museum of Art, ale także pełne przygód życie jego pracowników.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy będzie debiutować książka Całe piękno świata. Poruszająca opowieść strażnika Metropolitan Museum of Art o sztuce i życiu?

Książka debiutowała będzie 8 maja 2024 (data premiery w Polsce). W celu wyświetlenia daty z innego regionu należy wybrać odpowiednią flagę. Domyślnie wyświetlany region może zostać zmieniony w ustawieniach konta.

Chcę otrzymywać na bieżąco najświeższe informacje dotyczące książki. Jak tego dokonać?

Aby być powiadamianym na bieżąco o zmianach należy dodać książkę do listy "Moje premiery". W tym celu kliknij w opcję "Obserwuj premierę" dostępną na pasku z opcjami. Na podany adres e-mail zostaną wysłane powiadomienia o zmianach. Informacje o zmianach pojawią się również na stronie "Aktualności".

Chcę zarekomendować książkę innym osobom. W jaki sposób mogę to uczynić?

Można to uczynić klikając przycisk "Lubię to!" lub ysyłając e-mail do znajomych. Obydwie te opcje znajdują się na pasku w górnej części strony.

Za ile mogę nabyć książkę?

Aby zobaczyć ile trzeba zarezerwować na książkę kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.

Gdzie można nabyć książkę?

Całe piękno świata. Poruszająca opowieść strażnika Metropolitan Museum of Art o sztuce i życiu można zamówić tutaj. Produkt można znaleźć w sklepach znajdujących się w zakładce "Gdzie kupić?".

Na jakiej stronie zobaczę najnowsze doniesienia dotyczące książki?

Aby obejrzeć świeże komunikaty należy skorzystać z zakładki "Newsy", która znajduje się w kolumnie z prawej strony.

W którym miejscu można wystawić ocenę dla tej książki?

W tym celu należy założyć konto w serwisie lub zalogować się na już istniejące. Następnie w polu "Oceń" należy wyznaczyć wartość i zaakceptować ją kliknięciem.

W jaki sposób podliczona została nota książki?

Premiera książki Całe piękno świata. Poruszająca opowieść strażnika Metropolitan Museum of Art o sztuce i życiu nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który literat stworzył tę książkę?

Patrick Bringley to osoba odpowiedzialna za napisanie książki. Listę książek napisanych przez tego autora można znaleźć utaj.

Kto zajmuje się wydaniem tej książki?

Wydawnictwo Arkady czuwa nad wydaniem książki. Listę książek wydanych przez to wydawnictwo można znaleźć utaj.

Na stronie zaprezentowane są przeinaczone dane. W jaki sposób można je skorygować?

Aby tego dokonać należy skorzystać z opcji "zgłoś poprawkę" dostępnej nad polem "Informacje". W ramach tej funkcji można zgłosić między innymi aktualizację daty, dodać lub zmienić opis, zamieścić zwiastun oraz trailer, czy też przesłać nową okładkę lub plakat.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Patrick Bringley - Całe piękno świata. Poruszająca opowieść strażnika Metropolitan Museum of Art o sztuce i życiu? Kiedy wychodzi Patrick Bringley - Całe piękno świata. Poruszająca opowieść strażnika Metropolitan Museum of Art o sztuce i życiu?
Data wydania książki zaplanowana została na 08.05.2024. Nowa książka Patrick Bringley z 2024 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2024 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Patrick Bringley - Całe piękno świata. Poruszająca opowieść strażnika Metropolitan Museum of Art o sztuce i życiu data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 8 maja 2024, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie