sobota, 19 sierpnia

Oznaczenie treści
 

Patrician IV

(2010)
PC

Obserwuj premierę
Poleć znajomemu
Oceń:

Oceń:


Patrician IV

Data premiery

piątek
29.07.2011
Flaga regionu Polska
Flaga regionu Europa
Flaga regionu Stany Zjednoczone

zgłoś poprawkę

Informacje

Platformy:
PC
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Odnośniki:

Gra Patrician IV to kontynuacja uwielbianej przez graczy serii, która sprzedała się w ponad dwóch milionach egzemplarzy na całym świecie. Wciel się w rolę ambitnego kupca i wspinaj się po szczeblach kariery, aby stać się władcą kwitnącego imperium handlowego. Późne średniowiecze w Północnej Europie to czas, w którym handlem można było osiągnąć równie wiele co dzięki szlachetnemu urodzeniu, religijnej pozycji czy politycznym kontaktom. Gra Patrician IV posiada realistyczny system handlu bazujący na modelu podaży i popytu. Dzięki niemu gracze mogą tworzyć swoje imperium handlowe, wyruszać w dalekie morskie wyprawy, formować szlaki handlowe z innymi miastami hanzeatyckimi czy negocjować lepsze ceny na dobra. Bitwy morskie zapewniają dodatkową dawkę emocji, gdy gracze zmuszeni są odpierać ataki piratów i innych graczy.

Cechy Produktu:
• Stań się potężnym kupcem - buduj swoją pozycję, zwiększając sławę i bogactwo. Zmieniaj małe wioski w prężne metropolie pod twoją kuratelą.

• Kompletna symulacja strategiczna - balansuj pomiędzy konfliktami interesów, twórz szlaki handlowe, wpływaj na polityczne zawirowania, wystrzegaj się zarazy, złej pogody, piratów i chciwych możnowładców.

• Stwórz imperium - konstruuj budynki i zatrudniaj robotników, stymulując wzrost popytu na dobra, zarówno te zwykłe jak i luksusowe.

• Walcz na morzach i oceanach - chroń swoją flotę przed atakami piratów w realistycznych i ekscytujących bitwach morskich.

• Powalający wizualnie nowy silnik graficzny doskonale prezentujący średniowieczne metropolie, takie jak Londyn, Kolonia czy Bergen.

• Przyjazny interfejs i rozgrywka - sprawdź całkowicie nowy interfejs użytkownika, dzięki któremu od Patrician IV nie sposób się oderwać.Galeria (1)


Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Patrician IV? Kiedy wychodzi Patrician IV?
Data wydania gry zaplanowana została na 29.07.2011. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2011 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Patrician IV data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 29 lipca 2011, piątek
    (polska data)
  • Flaga Europa 17 września 2010, piątek
    (europejska data)
  • Flaga Stany Zjednoczone 24 września 2010, piątek
    (amerykańska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie