czwartek, 6 maja

Oznaczenie treści
 

Oxford Drama - What's The Deal With Time?

(2021)
Elektro

Obserwuj premierę
Ocena:


Oxford Drama - What's The Deal With Time?

Data premiery

piątek
26.03.2021
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Elektroniczna
Ranking:
367   2053

Tagi:
[dodaj]
Wytwórnia:
Odnośniki:
[dodaj]

Po dwóch świetnie przyjętych płytach -"In Awe"z 2015 i"Songs"z 2018 roku - przyszła pora na napisanie kolejnego rozdziału w historii wrocławskiej formacji. Trzeci długogrający album w dorobkuOxford Dramanosi tytuł"What's The Deal With Time?".
Wrocławski duet to mistrzowie pracy u podstaw, co słychać w każdym, dopieszczonym do granic dźwięku (Not My Friend). Trudno się jednak dziwić takiemu podejściu, gdy za mentorów uważa się zespółGrizzly Bear. Oxford Dramaswobodnie spacerują po osi gitarowego indie (You Only See What You Like), zaglądając czasem a to w okno dream popu (Episode Couples, San Junipero), a to surf rocka muśniętego twee (Bachelor of Arts). Sami przyznają, że pracę nad utworem zaczynają od tego, by za pomocą brzmienia przekazać emocje towarzyszące im podczas jego pisania. Dodając do tego wspomnianą sumienność, jaką przykładają do procesu produkcji, słuchając"What's The Deal With Time?"ma się poczucie obcowania z materiałem, do którego ktoś dołożył najlepszych i najszczerszych starań.Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Oxford Drama - What's The Deal With Time?? Kiedy wychodzi Oxford Drama - What's The Deal With Time??
Data wydania płyty zaplanowana została na 26.03.2021. Nowa płyta Oxford Drama z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz listę utworów (tracklista), newsy i nadchodzące single, promujące nowe dzieło artysty. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa płyta Oxford Drama - What's The Deal With Time? data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 26 marca 2021, piątek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie