wtorek, 28 czerwca

Oznaczenie treści
 

Otto Scharmer - Teoria U dla świadomych liderów. Jak wzmocnić potencjał organizacji i kształtować jej przyszłość

(2022)
Biznes

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Otto Scharmer - Teoria U dla świadomych liderów. Jak wzmocnić potencjał organizacji i kształtować jej przyszłość

Data premiery

wtorek
16.08.2022
48 dni, 22 godzin
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Biznes i Marketing
Ranking:
1490   3648

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Najkrócej rzecz ujmując, teoria U jest opartą na świadomości metodą zarządzania zmianą. Łączy myślenie systemowe i osiągnięcia psychologii uważności, a proces przeprowadzania zmian jest w ramach tej koncepcji przedstawiany z perspektywy rozwijającej się ludzkiej świadomości. Okazuje się, że warunkiem skutecznego przywództwa jest uświadomienie sobie istnienia i znaczenia czegoś, co dziś stanowi martwy punkt. Według teorii U martwym punktem są warunki wewnętrzne, niewidoczny, źródłowy wymiar relacji międzyludzkich, a także relacji ludzi z systemem i człowieka z samym sobą.
Dzięki tej książce nauczysz się postrzegać przywództwo jako zdolność systemu do współwyczuwania i współkształtowania przyszłości, a następnie uświadomisz sobie, że wszelkie przywództwo ma charakter rozproszony - jeśli ma być skuteczne, musi obejmować wszystkich. Jest to związane z przywróceniem pętli sprzężenia zwrotnego między elementami systemu a jego całością. W tym celu trzeba się nauczyć kierowania uwagą i energią, zarówno swoją, jak i zespołu. Poza przystępnym wprowadzeniem koncepcji teorii U znalazł się tu opis praktycznych metod pozwalających na łatwiejsze wprowadzanie zmian i wzmacnianie potencjału kształtowania przyszłości, zarówno na poziomie pojedynczej organizacji, jak i całych społeczeństw.
W książce:
koncepcje i procesy w ramach teorii U
macierz ewolucji społecznej w kierunku społeczeństwa 4. 0
zasady myślenia systemowego i przeprowadzanie zmian systemowych
tworzenie innowacji na podstawie przyszłości
współwyczuwanie, presencja i współtworzenie ? zasady, praktyki, korzyści
Siła uwagi - oto supermoc naszych czasów!

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy ma być dostępna książka Teoria U dla świadomych liderów. Jak wzmocnić potencjał organizacji i kształtować jej przyszłość?

Książka Teoria U dla świadomych liderów. Jak wzmocnić potencjał organizacji i kształtować jej przyszłość debiutowała będzie 16 sierpnia 2022 (data premiery w Polsce). Pokazywaną datę można zmienić kliknąć w odpowiednią flagę. Domyślny region można zmienić w w ustawieniach konta.

W jaki sposób można śledzić najświeższe raporty o premierze?

Aby otrzymywać aktualne raporty o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Na stronie "Aktualności" zostaną opublikowane zmiany, które zaszły w obserwowanych premierach, a powiadomienie zostanie wysłane we wiadomości e-mail.

Chcę zasugerować książkę innym osobom. Jak tego dokonać?

Premierę można polecić poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te znajdują się na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Ile pieniędzy trzeba zapłacić za książkę?

Cenę książki Teoria U dla świadomych liderów. Jak wzmocnić potencjał organizacji i kształtować jej przyszłość można znaleźć na Ceneo lub Skąpiec.

Chcę kupić książkę Teoria U dla świadomych liderów. Jak wzmocnić potencjał organizacji i kształtować jej przyszłość. W którym miejscu można kupić ten produkt?

Książka Teoria U dla świadomych liderów. Jak wzmocnić potencjał organizacji i kształtować jej przyszłość jest do zakupu tutaj. Wszystkie sklepy sprzedające ten produkt znajdują się w polu "Gdzie kupić?".

Na jakiej stronie mogę przeglądnąć bieżące newsy dotyczące książki?

Aby sprawdzić nowe materiały należy skorzystać z zakładki "Newsy", która znajduje się w kolumnie z prawej strony.

Gdzie mogę wystawić ocenę dla tego produktu?

Aby to zrobić trzeba wyznaczyć ocenę, a następnie potwierdzić wybór kliknięciem. Jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu mogą zagłosować.

W jaki sposób zliczona została nota książki?

Premiera książki Teoria U dla świadomych liderów. Jak wzmocnić potencjał organizacji i kształtować jej przyszłość nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Kto jest odpowiedzialny za napisanie tej książki?

Otto Scharmer jest autorem książki Teoria U dla świadomych liderów. Jak wzmocnić potencjał organizacji i kształtować jej przyszłość. W celu wyświetlenia listy utworów tego autora przejdź do pola "Informacje" i kliknij w jego nazwisko albo kliknij utaj.

Kto pracuje nad wydaniem tej książki?

Wydawcą jest Onepress. Aby sprawdzić inne książki wydane przez tę firmę kliknij w jej nazwę lub kliknij utaj.

Odnalazłem na waszej stronie pomylone dane. W jaki sposób mogę to zgłosić?

Korektę można zgłosić korzystając z opcji "zgłoś poprawkę" dostępnej nad polem "Informacje". W ramach tej funkcji można zgłosić między innymi aktualizację daty, dodać lub zmienić opis, zamieścić zwiastun oraz trailer, czy też przesłać nową okładkę lub plakat.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Otto Scharmer - Teoria U dla świadomych liderów. Jak wzmocnić potencjał organizacji i kształtować jej przyszłość? Kiedy wychodzi Otto Scharmer - Teoria U dla świadomych liderów. Jak wzmocnić potencjał organizacji i kształtować jej przyszłość?
Data wydania książki zaplanowana została na 16.08.2022. Nowa książka Otto Scharmer z 2022 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2022 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Otto Scharmer - Teoria U dla świadomych liderów. Jak wzmocnić potencjał organizacji i kształtować jej przyszłość data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 16 sierpnia 2022, wtorek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie