środa, 3 czerwca

Oznaczenie treści
 

O.S.T.R. - Gniew

(2020)
Hip-Hop

Obserwuj premierę
Ocena:


O.S.T.R. - Gniew

Data premiery

piątek
28.02.2020
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Hip-Hop
Arysta:
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wytwórnia:
Odnośniki:
[dodaj]

Na albumie "Gniew", wyprodukowanym w całości przez siebie po 9 latach przerwy, Ostry po raz kolejny pokaże, że nic go nie obchodzą hiphopowe mody – stawia na autorski rap ze szczerym przekazem, niejednokrotnie odwołując się do brzmień z przeszłości (ale i na nich nie poprzestając). To nie jest rap dla dzieciaków – raczej dla mądrych, doświadczonych ludzi, którzy potrafią utożsamić się z przekazem serwowanym przez Adama.
Za identyfikację graficzną albumu "Gniew" odpowiada 247studio pod dyrekcją artystyczną Oskara Podolskiego (OESU. ) i Karola Imiałkowskiego. Identyfikacji towarzyszyć będzie zjawiskowa oprawa fotograficzna za którą odpowiada kolega Ostrego ze szkolnych lat i znakomity fotograf - Paweł Fabjański.
Album zapowiada singiel i video "Nie chcę". Stwierdzenie, że "Nie chcę" jest mocnym numerem – to byłoby za mało. O. S. T. R. na agresywnym, ale bogatym brzmieniowo bicie własnej produkcji wypowiada się tu na temat kondycji współczesnej sceny hip-hopowej. A właściwie staje jej naprzeciw, rapując: "nie chcę propsów znawców, wniosków – rap tu spływa z moich żył", "ściema roku, bez wyrzutów zjadam gnoi mierny skill" albo "morze ścieków, ja na przekór pierdolę ich marketing". Według Ostrego w hip-hopie liczy się przede wszystkim dusza! Za teledysk odpowiadają 9Liter Filmy.
muzyka, produkcja, słowa, rap: Adam "O. S. T. R. " Ostrowski
mix: Piotr "Haem" Jończyk
mastering: Joe Caithness
O. S. T. R. "Gniew" 2CD wersja B
wersja 2CD, drugi krążek zawiera alternatywną wersję albumu: "Snap Jazz Edition"
unikatowe i specjalne opakowanie dla wersji B
dostępna w przedsprzedaży tylko do premiery, limit nakładu maximum 10 000 egz.Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera O.S.T.R. - Gniew? Kiedy wychodzi O.S.T.R. - Gniew?
Data wydania płyty zaplanowana została na 28.02.2020. Nowa płyta O.S.T.R. z 2020 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz listę utworów (tracklista), newsy i nadchodzące single, promujące nowe dzieło artysty. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2020 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa płyta O.S.T.R. - Gniew data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 28 lutego 2020, piątek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie