Orin Thomas - Egzamin 70-347. Udostępnianie usług Office 365(2016) | IT |
Książka ułatwia zdobycie umiejętności potrzebnych do zdania egzaminu 70-347 firmy Microsoft i opanowania biegłości koniecznej do bezpiecznego i sprawnego udostępniania usług Microsoft Office 365 w dowolnym środowisku. Książka została opracowana z myślą o doświadczonych pracownikach IT, którzy chcą pogłębiać wiedzę i rozwijać karierę zawodową poprzez naukę logicznego myślenia i sprawnego podejmowania decyzji – elementów koniecznych do osiągnięcia poziomu MCSA.
Opanuj umiejętności specjalistyczne omawiane w następujących zagadnieniach:
Zarządzanie klientami i urządzeniami użytkowników końcowych
Udostępnianie zbiorów witryn usługi Microsoft SharePoint Online
Konfigurowanie dla użytkowników aplikacji Microsoft Exchange Online i Skype for Business
Planowanie wdrożenia aplikacji Exchange Online i Skype for Business
Cechy podręcznika "Egzamin 70-347":
Zorganizowany według zagadnień egzaminacyjnych
Opisuje strategie postępowania w oparciu o warunkową analizę scenariusza
Przedstawia wskazówki przydatne podczas przygotowań do egzaminu opracowane przez szkoleniowców, konsultantów i administratorów systemów
W książce przyjęto założenie, że czytelnik posiada doświadczenia z aplikacją Office 365 Admin Center oraz poznał działanie usług Exchange Online, Skype for Business, SharePoint Online, Office 365 ProPlus i Microsoft Azure Active Directory
Egzamin 70-347 przede wszystkim sprawdza umiejętności i wiedzę potrzebną do bezpiecznego i sprawnego udostępniania usług Office 365 za pomocą aplikacji SharePoint Online, Exchange Online i Skype for Business.
Zdanie tego egzaminu ułatwia uzyskanie certyfikatu MCSA: Office 365 Solutions Associate, który zaświadcza o umiejętności przechodzenia do aplikacji biznesowych opartych na chmurze i zarządzania tymi aplikacjami za pomocą usług Office 365.
Certyfikat ten można uzyskać, zdając egzamin 70-346: Managing Office 365 Identities and Requirements oraz egzamin Exam 70-347: Enabling Office 365 Services.
Książka Egzamin 70-347. Udostępnianie usług Office 365 będzie dostępna 1 lutego 2016 (data premiery w Polsce).
Aby śledzić najświeższe wieści o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Na podany adres e-mail zostaną wysłane powiadomienia o zmianach. Informacje o zmianach pojawią się również na stronie "Aktualności".
O książce można donieść innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te umieszczone są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.
Książkę Egzamin 70-347. Udostępnianie usług Office 365 można dostać tutaj. W zakładce "Gdzie kupić?" prezentowana jest lista sprzedawców oferujących ten produkt.
Najnowsze wieści można zobaczyć w zakładce "Newsy" znajdującej się w kolumnie po prawej stronie.
Żeby ocenić książkę trzeba zaznaczyć należytą wartość w skali 1-5, a następnie zaznaczyć wybór kliknięciem. Opcja ta dostępna jest jedynie dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
Premiera książki Egzamin 70-347. Udostępnianie usług Office 365 nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.
Orin Thomas to osoba odpowiedzialna za napisanie książki. Żeby sprawdzić listę pozostałych książek tego twórcy należy udać się do pola "Informacje" i kliknąć w jego nazwisko albo kliknąć utaj.
Książka została wydana przez firmę APN Promise. Aby sprawdzić inne książki wydane przez tę firmę kliknij w jej nazwę lub kliknij utaj.
Żeby zgłosić błąd należy wypełnić formularz znajdujący się tutaj. Zgłosić można niepoprawne daty wydania, opisy, zwiastuny oraz obrazki.
Komentarze