piątek, 19 sierpnia

Oznaczenie treści
 

Olav Schewe, Barbara Oakley - Mistrzowski samouk. Jak łatwo i skutecznie doskonalić się w dowolnej dziedzinie

(2022)
Poradniki

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Olav Schewe, Barbara Oakley - Mistrzowski samouk. Jak łatwo i skutecznie doskonalić się w dowolnej dziedzinie

Data premiery

wtorek
12.07.2022
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Poradniki
Ranking:
656   1031

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

We współczesnym świecie umiejętność efektywnego uczenia się jest niezwykle istotna. Proces edukacji nie kończy się na otrzymaniu świadectwa czy dyplomu ukończenia szkoły - chcesz czy nie chcesz, musisz się uczyć przez całe życie. Gorzej, jeśli nie umiesz skutecznie przyswajać wiedzy. W efekcie odkładasz naukę w nieskończoność, a gdy się już zmusisz do otwarcia podręcznika, bardzo szybko dopada Cię znużenie i dekoncentracja. Niewiele też pamiętasz z przeczytanych fragmentów. Czy to oznacza, że musisz się pożegnać z nadzieją na poprawę wyników uczenia się?
Absolutnie nie! Dzięki tej książce nauczysz się metod pomocnych w opanowaniu dowolnego materiału. Techniki te opracowano na bazie osiągnięć neuronauki i psychologii kognitywnej, aby w maksymalny sposób wykorzystać cechy ludzkiego mózgu i jego naturalne możliwości. Poszczególne metody zostały dodatkowo przetestowane i wzbogacone o doświadczenia licznych mistrzów uczenia się. Zawarty tu materiał pozwoli Ci na błyskawiczne zgłębienie dowolnej dziedziny: matematyki, języka obcego, programowania, karate czy gotowania. Nawet jeśli uważasz, że jakaś konkretna dyscyplina wykracza poza Twoje możliwości, szybko się przekonasz, że dzięki podanym tu praktycznym wskazówkom możesz ją poznać na wybitnym poziomie!
W książce między innymi:
koncentracja i myślenie rozproszone
wychodzenie z impasów
metody motywowania się i pokonywania prokrastynacji
techniki efektywnego czytania i usprawniania myślenia
skuteczne przygotowywanie się do egzaminów i ich zdawanie
Zoptymalizuj swój proces uczenia się!

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy książka Mistrzowski samouk. Jak łatwo i skutecznie doskonalić się w dowolnej dziedzinie udostępniona będzie?

Książka zostanie wydana 12 lipca 2022 (data wydania w Polsce). Aby zmienić wyświetlaną datę należy kliknąć w odpowiednią flagę. Domyślnie wyświetlany region może zostać zmieniony w ustawieniach konta.

W jaki sposób mogę śledzić bieżące wiadomości o premierze książki?

Aby dostawać najnowsze informacje o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Na podany adres e-mail zostaną wysłane powiadomienia o zmianach. Informacje o zmianach pojawią się również na stronie "Aktualności".

Chcę powiadomić o książce znajomych. Jak mogę to zrobić?

Premierę można zarekomendować znajomym poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te umieszczone są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Ile pieniędzy warta jest książka?

Cenę książki Mistrzowski samouk. Jak łatwo i skutecznie doskonalić się w dowolnej dziedzinie można sprawdzić na Ceneo lub Skąpiec.

Gdzie zakupię książkę Mistrzowski samouk. Jak łatwo i skutecznie doskonalić się w dowolnej dziedzinie?

Mistrzowski samouk. Jak łatwo i skutecznie doskonalić się w dowolnej dziedzinie jest do dostania tutaj. Aby zobaczyć więcej sklepów należy przejść do zakładki "Gdzie kupić?" znajdującej się z prawej strony.

W którym miejscu mogę przeglądnąć nowe materiały odnośnie książki?

Świeże wiadomości znajdują się w kolumnie "Newsy", która umieszczona jest z prawej strony.

Czy można ocenić książkę?

Aby tego dokonać należy wyznaczyć ocenę w skali od 1 do 5, a następnie zaznaczyć wybór kliknięciem. Opcja ta dostępna jest jedynie dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

W jaki sposób podliczana jest ocena książki?

Premiera książki Mistrzowski samouk. Jak łatwo i skutecznie doskonalić się w dowolnej dziedzinie nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który autor tworzy tę książkę?

Olav Schewe, Barbara Oakley jest twórcą książki. Kliknięcie utaj spowoduje wyświetlenie listy pozostałych książek od tego autora. Z funkcji tej można również skorzystać przechodząc do pola "Informacje" i klikając w nazwisko pisarza.

Które wydawnictwo chce wydać tę książkę?

Wydawnictwo Sensus odpowiada za wydanie książki. Żeby sprawdzić listę książek tego wydawcy należy przenieść się do zakładki "Informacje" i kliknąć w jego nazwę lub kliknąć utaj.

Na tej stronie prezentowane są przeinaczone informacje. W jaki sposób można je skorygować?

Problem ten można zgłosić klikając tutaj. W ramach tej funkcji można zgłosić między innymi aktualizację daty, dodać lub zmienić opis, zamieścić zwiastun oraz trailer, czy też przesłać nową okładkę lub plakat.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Olav Schewe, Barbara Oakley - Mistrzowski samouk. Jak łatwo i skutecznie doskonalić się w dowolnej dziedzinie? Kiedy wychodzi Olav Schewe, Barbara Oakley - Mistrzowski samouk. Jak łatwo i skutecznie doskonalić się w dowolnej dziedzinie?
Data wydania książki zaplanowana została na 12.07.2022. Nowa książka Olav Schewe, Barbara Oakley z 2022 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2022 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Olav Schewe, Barbara Oakley - Mistrzowski samouk. Jak łatwo i skutecznie doskonalić się w dowolnej dziedzinie data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 12 lipca 2022, wtorek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie