sobota, 25 września

Oznaczenie treści
 

Oktawia Kromer - Usługa czysto platoniczna. Jak z samotności robi się biznes

(2021)
Faktu

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Oktawia Kromer - Usługa czysto platoniczna. Jak z samotności robi się biznes

Data premiery

środa
02.06.2021
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Literatura Faktu
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Co biznes ma wspólnego zmiłością? Gdy spojrzeć na to na chłodno, można stwierdzić, że niewiele. Ale chłodne spojrzenie to ostatnia rzecz, na której zależy temu, kto pragnie coś sprzedać.

Bohaterami tej książki są ludzie gotowi zapłacić za erzac bliskości. Emeryci zadłużający się na produkty mające dać im "ciepło macierzyńskiej miłości", studentka psychologii, która za zaskórniaki kupuje wpakietach "przyjacielski dotyk", "akceptację" i "obecność", nieśmiały uczeń "trenera podrywu" gotowy na polecenie swojego guru rzucić się wcentrum handlowym zpocałunkami na przypadkową dziewczynę. Oktawia Kromer podąża szlakiem firm, które oferują klientom takie iinne zadziwiające towary iusługi. Rozmawia też zsamymi przedsiębiorcami: przytulaczami, sprzedawcami ze sklepu wysyłkowego dla więźniów, swatkami, agentkami biur matrymonialnych, pocieszycielką wżałobie...

Wiele ztych biznesów wzbudza niesmak. Czuć wnich cynizm, żerowanie na samotności klientów. Część przedsiębiorców ma jednak dobre intencje. Aniektórzy sami są samotni. Szewc bez butów chodzi? Tak bywa ize sprzedawcami "usługi czysto platonicznej".
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy książka Usługa czysto platoniczna. Jak z samotności robi się biznes będzie miała swoją premierę?

Książka Usługa czysto platoniczna. Jak z samotności robi się biznes dostępna będzie 2 czerwca 2021 (premiera w Polsce). Aby zobaczyć daty z innych regionów należy kliknąć w odpowiednią flagę. Wyświetlanie domyślnego regionu można skonfigurować korzystając z opcji "Ustawienia serwisu" dostępnej pod zakładką "Moje konto".

Chcę otrzymywać najnowsze raporty o zmianach dotyczących książki. Jak tego dokonać?

Aby dostawać komunikaty o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Informacje o zmianach zostaną wysłane na podany adres e-mail oraz będą opublikowane na stronie "Aktualności".

Chcę napisać o książce innym osobom. W jaki sposób mogę to uczynić?

Można to zrobić klikając przycisk "Lubię to!" lub ysyłając e-mail do znajomych. Obydwie te opcje umieszczone są na pasku w górnej części strony.

Jaką kwotę należy zapłacić za książkę?

Aby zobaczyć cenę książki kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

Chcę kupić książkę Usługa czysto platoniczna. Jak z samotności robi się biznes. W którym miejscu jest dostępny do zamówienia ten tytuł?

Usługa czysto platoniczna. Jak z samotności robi się biznes jest do zamówienia tutaj. Więcej sprzedawców znajduje się na liście "Gdzie kupić?".

W którym miejscu znajdę nowe materiały dotyczące książki?

Bieżące wieści znajdują się w kolumnie "Newsy", która umieszczona jest z prawej strony.

Jak mogę zaproponować ocenę dla tego tytułu?

Żeby to zrobić trzeba przyporządkować odpowiednią ocenę w skali 1-5, a następnie oznaczyć wybór kliknięciem. Tylko zarejestrowani użytkownicy serwisu mogą oddać swój głos.

Jakim sposobem skalkulowana została ocena?

Premiera książki Usługa czysto platoniczna. Jak z samotności robi się biznes nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Kto jest autorem tej książki?

Oktawia Kromer to osoba odpowiedzialna za napisanie książki. Aby zobaczyć listę książek napisanych przez tego autora kliknij w jego nazwisko w polu "Informacje" lub kliknij utaj.

Jakie wydawnictwo zajmuje się wydaniem tej książki?

Wydawcą jest Czarne. Żeby zobaczyć jakie inne książki zostały wydane przez tę firmę należy kliknąć w en odnośnik albo udać się do pola "Informacje" i kliknąć w nazwę wydawnictwa.

Na stronie napisane są omyłkowe dane. W jaki sposób można je skorygować?

W tym celu należy uzupełnić formularz "zgłoś poprawkę" znajdujący się nad polem "Informacje". Zgłaszać można błędne daty premiery, opisy, okładki lub plakaty oraz zwiastuny.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Oktawia Kromer - Usługa czysto platoniczna. Jak z samotności robi się biznes? Kiedy wychodzi Oktawia Kromer - Usługa czysto platoniczna. Jak z samotności robi się biznes?
Data wydania książki zaplanowana została na 02.06.2021. Nowa książka Oktawia Kromer z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Oktawia Kromer - Usługa czysto platoniczna. Jak z samotności robi się biznes data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 2 czerwca 2021, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie