
Observer(2017) | XOne |




Rok 2084. Nazywasz się Daniel Lazarski, jesteś członkiem elitarnej jednostki detektywów neuronowych zwanych Observerami, których zadaniem jest włamywanie się do umysłów przestępców. By otrzymać dostęp do ich sekretów będziesz zmuszony przeżyć ich największe koszmary i w konsekwencji stawić czoła swoim własnym.
>observer_, gra autorów Layers of Fear, jest produkcją stworzoną by niepokoić.

Gra udostępniona będzie na XOne, PC, PS4 oraz NS. Wersję gry można zmienić korzystając z opcji "Platforma" dostępnej w "Informacjach".
Gra będzie debiutować 16 sierpnia 2017 (data premiery w Polsce), 16 sierpnia 2017 (data wydania w Europie), 16 sierpnia 2017 (premiera w USA).
Aby dostawać bieżące doniesienia o grze skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Na podany adres e-mail zostaną wysłane powiadomienia o zmianach. Informacje o zmianach pojawią się również na stronie "Aktualności".
Grę można polecić znajomym poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.
Aby sprawdzić ile kosztuje gra Observer kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.
Gra jest do kupienia tutaj. Wszystkie sklepy sprzedające ten produkt znajdują się w polu "Gdzie kupić?".
Screeny i zwiastuny z gry można przeglądnąć w galerii.
W celu zobaczenia najświeższych komunikatów należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.
W tym celu należy założyć nowe konto w serwisie lub zalogować się na już istniejące. Następnie w polu "Oceń" należy wskazać odpowiednią wartość w skali od 1 do 5 i oznaczyć ją kliknięciem.
Premiera gry Observer nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.
Gra została wyprodukowana przez Bloober Team. Żeby zobaczyć jakie inne gry zostały stworzone przez to studio należy skorzystać z ego odnośnika lub przejść do pola "Informacje" i kliknąć w nazwę producenta.
Gra zostanie wydana przez Techland. Aby sprawdzić inne gry wydane przez tę firmę kliknij w jej nazwę lub kliknij utaj.
W tym celu należy uzupełnić formularz "zgłoś poprawkę" dostępny nad polem "Informacje". Poprawiać można nieprecyzyjne daty oraz opisy, a także wnosić o dodanie okładek, odnośników i zwiastunów.
16 sierpnia 2017, środa
16 sierpnia 2017, środa
16 sierpnia 2017, środa
Komentarze