wtorek, 25 stycznia

Oznaczenie treści
 

Nina-Sophia Miralles - Glossy. Historia Vogue'a

(2021)
Faktu

Obserwuj premierę
Ocena:


Nina-Sophia Miralles - Glossy. Historia Vogue'a

Data premiery

środa
24.11.2021
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Literatura Faktu
Ranking:
1207   2744

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

"Glossy" to więcej niż historia magazynu "Vogue". To wciągająca opowieść o namiętności i władzy, o wielkich fortunach, o sukcesach i skandalach, o projektantach i modzie – tej z wybiegów i tej zza kulis, o wielkich fotografach i autorach, a przede wszystkim o charyzmatycznych kobietach (i kilku mężczyznach), które stały i stoją na czele magazynu.
Historia "Vogue'a" liczy 128 lat, zahacza o trzy stulecia i dwie wojny światowe. O czasy prosperity, boomu gospodarczego, jak i o kryzysy ekonomiczne. Bez względu na sytuację, magazyn zawsze wychodził i reagował na bieżące wydarzenia. Z zaangażowaniem i klasą. "Vogue" narodził się w Nowym Jorku, dziś wydawany jest w 32 krajach i dociera do ponad miliarda czytelniczek i czytelników na świecie.
Książka "Glossy" skupia się na trzech pierwszych edycjach "Vogue'a" – amerykańskiej, brytyjskiej i francuskiej; ilustrowana zdjęciami archiwalnymi i współczesnymi.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Nina-Sophia Miralles - Glossy. Historia Vogue'a? Kiedy wychodzi Nina-Sophia Miralles - Glossy. Historia Vogue'a?
Data wydania książki zaplanowana została na 24.11.2021. Nowa książka Nina-Sophia Miralles z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Nina-Sophia Miralles - Glossy. Historia Vogue'a data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 24 listopada 2021, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie