
Niezwykły świat zwierząt. Część 2(2019) | DVD |


Przebojowy serial nie tylko dla dzieci. Uczy i bawi!
“Niezwykły świat zwierząt 2" w ciekawy i intrygujący sposób odkrywa przed widzami tajemnice codziennego życia zamieszkujących naszą planetę zwierząt. W serialu spotykamy słodkie maluchy – tygrysicę, słonia morskiego, bobra, orangutana, żyrafę i surykatkę – by wymienić tylko kilka!
Ale “Niezwykły świat zwierząt 2" to nie jest zwykły serial - każdy odcinek to detektywistyczna zagadka! Zwierzęta pozostają pod czujnym okiem kamery, dzięki czemu dzieci mogą odkrywać zaskakujące fakty dotyczące ich codziennego życia i otaczających je stworzeń - ich przyjaciół i wrogów.
W jednym z pierwszych odcinków poznajemy małego bobra Berta, który mieszka w rzece w górach Teton, w stanie Wyoming (USA). Bert, po 20 dniach ciężkiej pracy, zbudował z przyjaciółmi własną tamę z ukrytymi wejściami do podwodnego świata. Czy wiecie, że bobry potrafią przesuwać ciężary 25 razy większe w stosunku do własnej masy ciała? Tama Berta liczy aż 50 metrów – to musiała być naprawdę trudna praca...
Odkryjcie z nami fascynujące historie z życia zwierząt, to będzie niesamowita przygoda!

Film Niezwykły świat zwierząt. Część 2 na DVD zadebiutuje 17 października 2019 (data wydania w Polsce).
Aby śledzić aktualne doniesienia o filmie skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Powiadomienia o zmianach wysłane zostaną we wiadomości e-mail oraz będą opublikowane na stronie "Aktualności".
Film można zasugerować poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te znajdują się na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.
Cenę filmu na DVD Niezwykły świat zwierząt. Część 2 poznasz na Ceneo lub Skąpiec.
Niezwykły świat zwierząt. Część 2 można zamówić tutaj. Wszystkie sklepy można znaleźć na liście "Gdzie kupić?" usytuowanej po prawej stronie.
Film aktualnie nie ma żadnych zwiastunów lub obrazków.
Najświeższe raporty znajdują się w kolumnie "Newsy", która umieszczona jest z prawej strony.
Aby tego dokonać trzeba wybrać konkretną ocenę w skali 1-5, a następnie zapieczętować wybór kliknięciem. Głos mogą oddać tylko zarejestrowani użytkownicy serwisu.
Premiera filmu na DVD Niezwykły świat zwierząt. Część 2 nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.
Sean Schemmel jest reżyserem filmu na DVD Niezwykły świat zwierząt. Część 2. Kliknięcie utaj spowoduje wyświetlenie listy reszty filmów od tego reżysera. Z funkcji tej można również skorzystać przechodząc do pola "Informacje" i klikając w nazwisko twórcy.
Autor scenariusza filmu na DVD nie jest jeszcze znany.
Aby tego dokonać należy wypełnić formularz "zgłoś poprawkę", do którego odnośnik dostępny jest nad polem "Informacje". Poprawiać można nieprecyzyjne daty oraz opisy, a także wnosić o dodanie okładek, odnośników i zwiastunów.
17 października 2019, czwartek
Komentarze