piątek, 24 maja

Oznaczenie treści
 

Nick Cave and The Bad Seeds - Wild God

(2024)
Punk

Obserwuj premierę
Ocena:


Nick Cave and The Bad Seeds - Wild God

Data premiery

piątek
30.08.2024
97 dni, 2 godzin
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Punk
Ranking:
178   1155

Tagi:
[dodaj]
Wytwórnia:
Odnośniki:
[dodaj]

Nick Cave & The Bad Seeds powraca z nowym albumem "Wild God”!Tytułowy utwór to pierwszy przedsmak 18. studyjnego albumu zespołu."Mam nadzieję, że album wywrze na słuchaczach taki sam wpływ, jaki wywarł na mnie" - mówi Cave. „Ta płyta wybucha z głośnika, a ja daję się jej porwać. To skomplikowany album, ale jest też głęboki i radośnie zaraźliwy. Nagrywając płytę nigdy nie mamy jakiegoś wielkiego planu.  Albumy odzwierciedlają raczej stan emocjonalny autorów i muzyków, którzy je zagrali. Słuchając nowych piosenek wydaje się, że jesteśmy szczęśliwi” - dodaje. W dziesięciu utworach zespół tańczy między konwencją a eksperymentem, potęgując bogate obrazy i emocje w poruszających duszę narracjach Cave'a. Jest to dźwięk grupy ośmielonej ponownym połączeniem. Istnieją momenty, które z sentymentem dotykają przeszłości Bad Seeds, ale są one ulotne i służą jedynie do nasycenia nieustannego i niespokojnego ruchu zespołu naprzód.Krążek został wyprodukowany przez Cave'a i Warrena Ellisa oraz zmiksowany przez Davida Fridmanna. Cave rozpoczął pisanie albumu w Nowy Rok 2023. Podczas sesji w Miraval w Prowansji i Soundtree w Londynie, Bad Seeds dodali swoją unikalną alchemię, z dodatkowym udziałem Colina Greenwooda (bas) i Luisa Almau (gitara nylonowa, gitara akustyczna).

 

"Wild God... z tą płytą nie ma żartów, mocno uderza. Podnosi na duchu. Porusza cię. Uwielbiam to” - mówi Nick Cave"Wild God" ukazuje się nakladem Bad Seed we współpracy z wytwórnią Play It Again Sam. Tracklista:1. Song of the Lake

2. Wild God

3. Frogs

4. Joy

5. Final Rescue Attempt

6. Conversion

7. Cinnamon Horses

8. Long Dark Night

9. O Wow O Wow (How Wonderful She Is)

10. As the Waters Cover the Sea
Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Nick Cave and The Bad Seeds - Wild God? Kiedy wychodzi Nick Cave and The Bad Seeds - Wild God?
Data wydania płyty zaplanowana została na 30.08.2024. Nowa płyta Nick Cave and The Bad Seeds z 2024 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz listę utworów (tracklista), newsy i nadchodzące single, promujące nowe dzieło artysty. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2024 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa płyta Nick Cave and The Bad Seeds - Wild God data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 30 sierpnia 2024, piątek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie