
NEO - Dreamers(2016) | Elektro |


NEO to zespół czterech chłopaków z pasją. Razem mieszkają, komponują, piszą teksty. Swoje życie podporządkowali muzyce. Wbrew wszelkim stereotypom, świadomie podjęli decyzję, że chcą grać razem. „Spełniać marzenia” to ich życiowe motto. NEO tworzy muzyką i chce się nią dzielić z publicznością i fanami – NeoDreamers.
Wydany przez IQ ART Music i dystrybuowany przez Warner Music Poland pierwszy album zespołu NEO - „Dreamers” zawiera 11 pop-rockowych utworów, których brzmienie zaskoczy niejednego słuchacza. Płytę promują dwa single: „Ja” i „Twój czas”, do których zostały nakręcone klipy.
Skład zespołu: Piotr „Pete” Gozdek - finalista Must Be The Music (siódma edycja), kompozytor i wokalista, uzależniony od muzyki. Ukończył szkołę muzyczną I stopnia. Edukację rozpoczął w Siedlcach, teraz przeniósł się do Warszawy. Marcin „Nico” Nowak – wokalista i aktor scen muzycznych. Występował m. in. w spektaklach Teatru RAMPA w Warszawie. Ukończył szkołę muzyczną I stopnia. Jego edukacja przebiega dwutorowo. Równolegle z muzyką domeną Nico jest psychologia. Już niedługo opublikowana zostanie w dwóch językach jego praca na temat: „Etiologia poszerzenia układu komorowego a obraz funkcji wykonawczych” :))))) Hubert „Mike” Jabłoński – wokalista, nie ukończył żadnych szkół muzycznych, ale od dziecka występował na różnego typu galach i przeglądach piosenki. Cały czas uczy się w Zespole Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu w Giżycku. Planuje śpiewająco zdać egzaminy na „architekta krajobrazu”. Angażuje się w liczne akcje propagujące ekologiczne myślenie. Zakochany po uszy w wokalistce Zara Larsson, marzy, aby zaśpiewać z nią na jednej scenie i to chyba jest jego największą motywacją! Filip „Phil” Habowski – wokalista, także nie ukończył żadnych szkół muzycznych. Od 13 roku życia tańczył i śpiewał w licznych spektaklach muzycznych i pokazach. Rozpoczął studia na „Łódzkiej Filmówce”. Dar i zacięcie do produkcji filmowej wykorzystuje już tylko do realizowania wideoklipów NEO:))) Na studia planuje wrócić, ale po trzecim albo i czwartym albumie NEO.
Lista utworów:
1. Twój czas
2. Dla Ciebie
3. Believe In Love
4. Nie
5. Dream
6. Kierunek
7. Firelight
8. Na ulicy
9. Ja
10. Siła
11. I'm a Believer

Płyta Dreamers ma być dostępna 19 lutego 2016 (data premiery w Polsce).
Aby dostawać bieżące doniesienia o płycie skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Powiadomienia o zmianach wysłane zostaną we wiadomości e-mail oraz będą opublikowane na stronie "Aktualności".
O płycie można donieść znajomym poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.
Aby sprawdzić jaka jest cena płyty kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.
Płytę Dreamers można nabyć tutaj. Lista wszystkich sklepów oferujących ten produkt znajduje się po prawej stronie.
Najnowsze komunikaty można poczytać w zakładce "Newsy" znajdującej się w kolumnie po prawej stronie.
Żeby ocenić płytę należy wybrać odpowiednią wartość w skali od 1 do 5, a następnie oznaczyć wybór kliknięciem. Żeby oddać głos trzeba posiadać konto w serwisie.
Premiera płyty Dreamers nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.
NEO jest autorem płyty. Aby zobaczyć listę płyt, do których muzykę napisał ten artysta kliknij w jego nazwę w polu "Informacje" lub kliknij utaj.
Żeby zgłosić błąd należy wypełnić formularz znajdujący się tutaj. Zgłosić można niepoprawne daty wydania, opisy, zwiastuny oraz obrazki.
19 lutego 2016, piątek
Komentarze