wtorek, 25 stycznia

Oznaczenie treści
 

Narek Malian - Punkt zero

(2021)

Narek Malian - Zroyakan Ket (Point Zero)

Powieść

Obserwuj premierę
Ocena:


Narek Malian - Punkt zero / Narek Malian - Zroyakan Ket (Point Zero)

Data premiery

środa
10.11.2021
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Powieść
Ranking:
988   2193

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Tylko wierzący zabija wimię wolności inie boi się śmierci... Tryptyk ofanatyzmie religijnym
Od zarania dziejów ludzie zabijali wimię Boga. Nie mieli świadomości, że Bóg, za którego walczą, jest Bogiem Władzy. Wiek XI przeszedł do historii za sprawą dwóch religijnych ruchów – krucjat oraz działalności syryjskich nizarytów. Od tamtego czasu niewiele się zmieniło. 11 września 2001 roku rozpoczął nową tragiczną erę terroryzmu, który rozprzestrzeniając się ze Stanów Zjednoczonych, objął całą Europę iAzję. Jednakże to tragiczne wydarzenia zParyża z2015 roku skłoniły autora do odniesienia się do korzeni ekstremizmu religijnego.
Powieść stanowi niebanalny tryptyk, na który składają się dwie historie rozgrywające się wXI wieku ijedna współczesna. Malian przenosi nas kolejno do roku 1095 iczasu krucjaty zainicjowanej przez papieża Urbana, Persji roku 1090, wktórej Hasan Ibn as-Sabbah, ismailicki misjonarz, tworzy wspólnotę islamskich ekstremistów izajmuje twierdzę Alamut, oraz do współczesnego Paryża, wktórym dwoje młodych ludzi, Liz iAli, zakochuje się wsobie mimo różnic kulturowych.
"Narek Malian ma wyjątkowy talent do realistycznego opisywania przeszłości idokładnego przewidywania przyszłości. Godny uwagi jest także fakt, że potrafi łączyć przeszłość zprzyszłością, spoglądając na nie zdzisiejszej perspektywy. Jest to niezwykła umiejętność, którą posiadło niewielu współczesnych pisarzy. Bez wątpienia Malian wciąż ma co zaoferować swoim czytelnikom".
Suren Sargsyan
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Narek Malian - Punkt zero? Kiedy wychodzi Narek Malian - Zroyakan Ket (Point Zero)?
Data wydania książki zaplanowana została na 10.11.2021. Nowa książka Narek Malian z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Narek Malian - Punkt zero data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 10 listopada 2021, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie