
My Little Pony: Przyjaźń to magia. Część 17(2017) | DVD |


Nowe odcinki z sezonu 4. bestsellerowej serii z ukochanymi bohaterami dziewczynek. Witaj w miasteczku Ponyville, gdzie poznasz magię przyjaźni! Spotkasz tu niezwykłe kucyki, z którymi przeżyjesz wspaniałe przygody!
W części 17 kucyki wyjadą na igrzyska sportowe, w których spróbują zdobyć jak najwięcej medali. Jednak po powrocie do Ponyville czeka ich ważniejsze zadanie: będą musiały stawić czoła Lordowi Tirekowi, który planuje ukraść magię alikornów...

Film My Little Pony: Przyjaźń to magia. Część 17 na DVD ma być dostępny 10 maja 2017 (data premiery w Polsce).
Aby otrzymywać najnowsze komunikaty o filmie skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Powiadomienia o zmianach zostaną wysłane na e-mail oraz pojawią się na stronie "Aktualności".
Film można polecić znajomym poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te znajdują się na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.
Cenę filmu na DVD można zobaczyć tutaj: Skąpiec lub Ceneo.
My Little Pony: Przyjaźń to magia. Część 17 można zakupić tutaj. Wszystkie sklepy dostępne są w zakładce "Gdzie kupić?" znajdującej się po prawej stronie.
Film aktualnie nie ma żadnych zwiastunów lub obrazków.
W celu sprawdzenia nowych komunikatów należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.
Aby ocenić film trzeba wybrać właściwą wartość w skali 1-5, a następnie zatwierdzić wybór kliknięciem. Jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu mogą zagłosować.
Premiera filmu na DVD My Little Pony: Przyjaźń to magia. Część 17 nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.
Różni jest twórcą filmu na DVD My Little Pony: Przyjaźń to magia. Część 17. Aby zobaczyć listę filmów stworzonych przez tego reżysera kliknij w jego nazwisko w polu "Informacje" lub kliknij utaj.
Autor scenariusza filmu na DVD nie jest jeszcze znany.
W tym celu należy wypełnić formularz "zgłoś poprawkę" znajdujący się nad polem "Informacje". Poprawiać można nieprecyzyjne daty oraz opisy, a także wnosić o dodanie okładek, odnośników i zwiastunów.
10 maja 2017, środa
Komentarze