czwartek, 21 października

Oznaczenie treści
 

Monika Karolczuk - Polskie camino. Przewodnik po Drogach św. Jakuba w Polsce

(2021)
Podróże

Obserwuj premierę
Ocena:


Monika Karolczuk - Polskie camino. Przewodnik po Drogach św. Jakuba w Polsce

Data premiery

poniedziałek
20.09.2021
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Podróże
Ranking:
600   839

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Camino de Santiago - Droga św. Jakuba, która prowadzi do grobu św. Jakuba Apostoła w Santiago de Compostela w Hiszpanii, biegnie przez wiele krajów i prowadzi rozmaitymi szlakami, które łączy jeden symbol - muszla Jakubowa. W Polsce odtwarzanie Dróg św. Jakuba rozpoczęło się w 2004 r. , na pierwszą oznakowaną muszlą trasę można było wyruszyć rok później. Dziś szlaki Jakubowe w Polsce liczą już łącznie 6000 km! Splatają w sobie wspólną dla całej Europy tradycję chrześcijańską i nasze narodowe dziedzictwo. Przewodnik prowadzi po głównych trasach polskiego camino. Orientacyjne mapy i piękne zdjęcia, ciekawostki i opisy zarówno przebiegu szlaku Jakubowego, jak i atrakcyjnych miejsc w pobliżu zachęcają do pokonania proponowanych szlaków pieszo lub na rowerze. Polskie camino może być doskonałym pomysłem na spędzenie udanych wakacji, podczas których duchowa refleksja, poznawanie różnych zakątków kraju i ruch na świeżym powietrzu łączą się w idealnych proporcjach.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Monika Karolczuk - Polskie camino. Przewodnik po Drogach św. Jakuba w Polsce? Kiedy wychodzi Monika Karolczuk - Polskie camino. Przewodnik po Drogach św. Jakuba w Polsce?
Data wydania książki zaplanowana została na 20.09.2021. Nowa książka Monika Karolczuk z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Monika Karolczuk - Polskie camino. Przewodnik po Drogach św. Jakuba w Polsce data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 20 września 2021, poniedziałek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie